Bez kategorii

WroBlog 2016 – blogerzy we Wrocławiu

Moja pierwsza blogerska impreza i to we Wrocławiu. Moje ulubione miasto powitało mnie pięknym słońcem i wysokimi temperaturami. Zanim przyszedł mail, nie sądziłam, że dostanę się na WroBlog. Jednak życie potrafi zaskoczyć i 26 sierpnia byłam już we Wrocławiu.

WroBlog 2016

Spotkanie blogerów we Wrocławiu (27sierpień) było pełne merytorycznych prelekcji, dobrego jedzenia i sympatycznych rozmów. Moje obawy się nie sprawdziły- że będzie dziwnie, sztywno i bez pomysłu. Bawiłam się wyśmienicie i po konferencji wiem o wiele więcej.

Organizatorzy zapewnili nie tylko zimne napoje(było naprawdę gorąco), pyszne składniki na kanapki od lokalnych producentów, ale również możliwość pogłębienia swojej wiedzy dotyczącej blogowania i współpracy z agencjami. WroBlog to impreza młoda, jednak jak najbardziej profesjonalna, moim zdaniem organizatorzy stanęli na wysokości zadania.

wroblog

wroblog

Dla mnie najciekawsze wystąpienia mieli Andrzej Tucholski i Paweł Opydo. Ten pierwszy, mówił o tym co warto robić jako bloger, a czego lepiej nie, popierał wszystko swoimi doświadczeniami. Wystąpienie było inspirowane słowami Nizchego, Frankla i Maslowa, co mnie jako psychologa bardzo zainteresowało. Paweł Opydo opowiadał o tym, że blogi powoli staj się przeżytkiem i warto angażować się w nowe media, rozważyć działanie bardziej multimedialne.

wroblog

wroblog

Plusy

– nowe znajomości, dzięki za świetnie spędzony czas Patrycji, Patrycji, Izie i Marcinowi

– lokalizacja: Wrocław (tak znów powiem, że uwielbiam to miasto)

– interesujące wystąpienia znanych blogerów, którzy opowiadali o swoich pierwszych krokach w pisaniu bloga i współpracach z markami i agencjami

– pyszna baza gastronomiczna

Minusy

– brak wcześniej zorganizowanej szatni na zostawienie bagażu (na szczęście udało się go zostawić u przemiłego Pana portiera)

– za krótko;)

wroblog

Wrocław

We Wrocławiu byłam dzień wcześniej, ze względu na trudności z biletami i miejscami noclegowymi (w sobotę był we Wrocławiu Capital of Rock), odwiedziłam knajpkę Vege – zarówno wasze brzuchy jak i kieszenie będą zadowolone oraz Czekoladziarnie, która znalazłam przez przypadek, a przyciągnęły mnie świetne napisy na fasadzie budynku – polecam – przepyszne lody i czekolada.

wroblog

wroblog

wroblog

Podsumowanie

WroBlog – świetna impreza, ja jako początkujący bloger czułam się tam bardzo dobrze, atmosfera swobodna, bez zadęcia i napuszenia. Wartościowa wiedza, którą dzielili się doświadczeni blogerzy i znajomości już nie tylko wirtualne.

A o mojej miłości do Wrocławia możecie poczytać tutaj i tutaj.

Lubicie blogerskie imprezy? A może byliście na WroBlog i się nie spotkaliśmy, dajcie znać:)

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Co zobaczyć w Kampinosie, czyli komary mutanty, strach przed kleszczami i gramy w zielone

Wyprawa do Kampinoskiego Parku Narodowego chodziła nam po ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook