Książki

Wielka Wymiana Książkowa – zapoluj na książkę!

Chcesz mieć nowe książki, ale nie chcesz wydawać pieniędzy? Myślisz, że taki układ jest niemożliwy? Dziś chcę Ci powiedzieć, że jednak się da. Wystarczy wziąć udział w Wielkiej Wymianie Książkowej, wystawić kilka pozycji i zapolować na powystawiane skarby u blogerów, vlogerów i czytelników.

Wielka Wymiana Książkowa w blogosferze

Nowe książki do czytania bez wydania choć grosza, propagowanie czytelnictwa oraz poznawania wzajemnych gustów czytelniczych takie idee przyświecały organizatorce akcji Wielkiej Wymiany Książkowej – Magdzie z Save the magic moments, w tym roku współorganizatorką jest Ewelina Mierzwińska.  Obie dziewczyny spisały się na medal i dzięki nim mamy możliwość powymieniać się książkami, które zbierają kurz na półce, a u innych mogą dostać nowe życie. Więc szykujcie swoje stosiki i do ruszajcie wymiany zapolować na książki.

Wspaniała grafikę akcji wykonała Kasia z http://yummymummyideas.pl

Wymiana Książkowa

Jak to działa?

Wyszukujesz na swoich półkach pozycje, które chcesz wymienić, robisz im zdjęcia, opisujesz w poście na blogu lub kręcisz o wymianie video i polujesz na pozycje u innych. Jeśli nie masz bloga lub kanału na YT nic nie szkodzi, możesz dodać zdjęcia książek do wymiany u dziewczyn Magdy lub Eweliny pod postem o Wielkiej Wymianie Książkowej lub pod moim postem (lub innych blogerów).

– Akcja Wymiana Książkowa PRZECZYTAJ&PODAJ DALEJ trwa od 22 kwietnia do 1 maja

– Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy

– Książki wysyłamy listem poleconym

Link do swojej publikacji z książkami umieszczasz w linkowym party dostępnym na blogu http://savethemagicmoments.pl oraz http://ewelinamierzwinska.pl we wpisach poświęconych akcji Wielkiej Wymiany Książkowej.

Wymiana Książkowa

Możesz swoje zdjęcia upolowanych pozycji umieścić na Facebooku i Instagramie z #przeczytajipodajdalej3 oraz otagowaniem @savethemagicmoments i @ewelinamierzwinska.pl

Wymień się ze mną!

Oto lista książek, które przygotowałam, jest ich trochę i może właśnie Ty znajdziesz coś u mnie, a ja zapoluję u Ciebie. Jeśli jakaś książka Ci się spodoba napisz mi komentarz i zostaw link do swojego wpisu, abym ja mogła poszukać coś u Ciebie. Jeśli dopisze nam szczęście i znajdziemy interesujące pozycje szczegóły dogadamy mailowo lub na fb.

Lista książek:

,,Bar McCarthy’ego” – Pete McCarthy – stan dobry

,,Metodyk” – Daniel Radziejewski – stan idealny

,,W rytmach charlestona” – Grzegorz Piórkowski – stan idealny

,,Nerve” – Janne Ryan – stan idealny  WYMIENIONA

,,Życie to pejzaże minione” – Andrzej Katzenmark – stan idealny

,,Zaryzykuję dla Ciebie” N.Coori – stan dobry

,,Zdobyć to, co tak ulotne” – Beatrice Colin – stan idealny WYMIENIONA

,,Lion. Droga do domu” – Saroo Brierley – stan idealny  WYMIENIONA

,,Władca Ocean Park” – Stephen I. Carter – stan b. dobry

Wymiana Książkowa

Wymiana Książkowa

Wymiana Książkowa

Wymiana Książkowa

Wymiana Książkowa

Wymiana Książkowa

Wymiana Książkowa

Wymiana Książkowa

Wymiana Książkowa

A Wy co przygotowaliście?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Share this Story
  • Książki

    Wielka Wymiana Książkowa – zapoluj na książkę!

    Chcesz mieć nowe książki, ale nie chcesz wydawać pieniędzy? Myślisz, że taki układ jest niemożliwy? Dziś chcę Ci powiedzieć, że jednak ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook