Rozwój
co oglądać na YouTube

Top 6 co oglądać na YouTube

Czas można spędzić bardzo różnie – czytając, pracują, ćwicząc. Można też obejrzeć coś ciekawego na YouTube, jednak jak znaleźć wartościowe kanały, które wniosą coś do naszego życia? Co oglądać na YouTube, aby nie tracić czasu, a dowiedzieć się ciekawych rzeczy, uczyć się i rozwiać? Dziś polecę Wam kilka osób, które skradły moje serce dzięki swoim filmikom.

YouTube – czy tam są wartościowe treści?

Pytanie, na które jest dość oczywista odpowiedź – tak. Tylko nie zawsze łatwo je znaleźć. Miliony filmików tego nie ułatwiają. Jednak dziś mam dla Was porcję wartościowych kanałów, niekoniecznie ze świata booktuba (kanały na YT zajmujące się książkami i literaturą), przecież nie samą książką żyje człowiek, ale jeden będzie poświęcony książkom. Kiedyś już Wam polecałam parę osób, które oglądam, dziś mam kolejne polecajki, na których się nie zawiedziecie.

1.Jakbyniepaczec

Świetny kanał o serialach, gdzie dowiesz się jakie seriale warto oglądać, która premiera nie jest warta uwagi i jak odnaleźć się w coraz szerszej ofercie platform streamingowych. Z polotem, ogromną widzą i zamiłowaniem do serialu, opowiadają o ciekawych produkcjach, których nie można zapomnieć. Plus bardzo ciekawie zmontowane i ze świetnymi ujęciami filmiki z cyklu ,,Śladami seriali”.

2.Sfilmowani

Jeśli nie wiecie na, co pójść do kina, zajrzyjcie do Sfilmowanych. Aktualne, ciekawe i pełne interesujących smaczków recenzje filmów. Bardzo lubię ten kanał za szczerość, wartościowe opowieści o filmach, na które nigdy nie znajdę czasu, dużą porcję humoru związaną z paździerzami oraz dużą wrażliwość.

3.Małgorzata Mostowska

Dzięki Gosi przekonałam się, że nawet jak nie masz za dużo czasu możesz ćwiczyć codziennie jogę. 15-20 minut na macie i już ból głowy mniejszy, napięcie schodzi, a pojawia się przyjemne uczucie rozciągnięcia i zrelaksowania. Bardzo polecam i dla początkujących, i dla zaawansowanych. Proste i jasne polecenia, zróżnicowany poziom trudności i moja ulubiona – Joga po pracy.

co oglądać na YouTube

4.Maciej Je 

Macieja oglądam od jakiegoś czasu, bardzo ciekawie opowiada o wszystkich knajpkach, które odwiedza. Zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ostrzegam tylko, że jego filmów nie można oglądać będąc głodnym, bo na 100% pójdziecie po coś do jedzenia. Interesująca narracja, ciekawe miejsca i bardzo różnorodna kuchnia. Dowiedziałam się o wielu interesujących, warszawskich miejscówkach, nic tylko chodzić i jeść.

5.Natalia Nishka Tur

Jak chcecie wiedzieć trochę więcej o różnych psychologicznych mechanizmach, w insertującej formie, zajrzyjcie do Nishki. Społeczne zjawiska, konkretne przykłady, intrygująca narracja, trudne tematy, niezwykły głos oraz autentyczność – z tym kojarzę ten kanał. Ciekawy dla ludzi w każdym wieku.

6.Opowiemci

Beata opowiada o książkach, które warto czytać, zachęca do wychodzenia po za swoje ulubione, gatunkowe ramy. Propaguje czytelnictwo w sposób szczery i nienachalny. Bardzo lubię jej Instagrama i tam śledzę ją na bieżąco, ale na YT też czasem podglądam, a naprawdę warto.

Oto moje top 6 kanałów, które gdy ktoś mnie pyta co oglądać na YouTube wymieniam jednym tchem. Pisząc ten tekst zorientowałam się, że jest jeszcze kilka ciekawych osób, które podglądam na YT, ale o nich następnym razem. A dzisiaj Wy napiszcie mi kogo warto oglądać na YouTube?

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook