Rozwój
share week 2018

Share week 2018 – czyli kogo czytam w blogosferze?

Kolejna edycja wspaniałej inicjatywy Andrzeja Tucholskiego, czyli Share Week 2018. Czytam wiele blogów, jedne regularnie, inne od czasu do czasu. Dziś chciałam Wam powiedzieć o moich trzech ulubionych, każdy z nich jest inny, każdy daje mi coś innego, to co łączy tych twórców to zaangażowanie i pasja.

Share week 2018 – najlepsza akcja w blogosferze

Share week to akcja polegająca na polecaniu blogerów przez innych blogerów, wymyślił ją Andrzej Tucholski, a obecna edycja to już siódma.

Akcja trwa do 8 kwietnia, należy na swoim blogu opublikować post na temat trzech ulubionych i godnych polecenia blogerów.  Następnie link z postem należy wkleić o tutaj pod tym postem. I zagłosować na swoich ulubieńców wypełniając formularz na blogu Andrzeja.  Prawda, że proste, a jakie mądre, po polecamy coś dobrego, sprawdzonego, co może się spodobać innym, a osoby które tworzą mogą zostać docenione.

share week 2018

Jakie blogi czytam?

Nie było łatwo wybrać trzy osoby, które chciałabym polecić w Share week 2018, jednak po długich przemyśleniach, udało mi się i będą to trzy panie.

Blogierka

Uwielbiam blogierka.pl za poczucie humoru, swój styl, ironiczny humor i trafne komentarze w satyrycznej odsłonie dialogów Stefana i Krystyny. Z tekstów wyłania się uważna obserwatorka, która potrafi codzienność przepuścić przez swoje filtry i dodać jej pikanterii.

Polecam wszystkim, którzy pragną nie tylko rozrywki, ale również ciekawych spostrzeżeń i cenią sobie wyrazistych i charakternych ludzi.

Parapet literacki

Do Oli zaglądam z powodu pięknych zdjęć, wyczerpujących i rzetelnych recenzji oraz ciekawych inicjatyw literackich. To, czytając jej bloga i obserwując na Instagramie, odkryłam świetne miejsce w Warszawie, jakim jest kawiarnia Big Book Cafe.

Intrygujące, szczere i pełne pasji opowieści o książkach ambitnych, niszowych oraz znanych i cenionych. Serdecznie polecam parapetliteracki.pl wszystkim fanom książek i czytania.

Kreatywa

Klaudyna na swoim blogu ujmuje mnie łączeniem poruszających i ważnych spraw społecznych z rozmowami o książkach, literaturze i bullet journal. Każda z tych rzeczy jest mi bliska, może dlatego tak lubię wraca na blog Kreatywa.net.

Klaudyna pokazuje świadome rodzicielstwo w sposób racjonalny i praktyczny, nie owija w bawełnę, jest szczera i bezkompromisowa, może dlatego jej blog wydaje się mi taki prawdziwy? Jak wejdziesz na jej bloga przepadniesz i długo nie będziesz mógł się oderwać.

A kogo Wy czytacie?

Jeśli Wam się podobał tekst zaobserwujcie mnie na Facebooku lub Instagramie. Dziękuję 🙂

Share this Story
  • share week 2018
    Rozwój

    Share week 2018 – czyli kogo czytam w blogosferze?

    Kolejna edycja wspaniałej inicjatywy Andrzeja Tucholskiego, czyli Share Week 2018. Czytam wiele blogów, jedne regularnie, inne od czasu do czasu. Dziś ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Jak czuć się dobrze ze sobą? Co z tą akceptacją?

Miałaś, kiedyś tak, że czułaś się jak milion ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook