Rozwój
share week 2018

Share week 2018 – czyli kogo czytam w blogosferze?

Kolejna edycja wspaniałej inicjatywy Andrzeja Tucholskiego, czyli Share Week 2018. Czytam wiele blogów, jedne regularnie, inne od czasu do czasu. Dziś chciałam Wam powiedzieć o moich trzech ulubionych, każdy z nich jest inny, każdy daje mi coś innego, to co łączy tych twórców to zaangażowanie i pasja.

Share week 2018 – najlepsza akcja w blogosferze

Share week to akcja polegająca na polecaniu blogerów przez innych blogerów, wymyślił ją Andrzej Tucholski, a obecna edycja to już siódma.

Akcja trwa do 8 kwietnia, należy na swoim blogu opublikować post na temat trzech ulubionych i godnych polecenia blogerów.  Następnie link z postem należy wkleić o tutaj pod tym postem. I zagłosować na swoich ulubieńców wypełniając formularz na blogu Andrzeja.  Prawda, że proste, a jakie mądre, po polecamy coś dobrego, sprawdzonego, co może się spodobać innym, a osoby które tworzą mogą zostać docenione.

share week 2018

Jakie blogi czytam?

Nie było łatwo wybrać trzy osoby, które chciałabym polecić w Share week 2018, jednak po długich przemyśleniach, udało mi się i będą to trzy panie.

Blogierka

Uwielbiam blogierka.pl za poczucie humoru, swój styl, ironiczny humor i trafne komentarze w satyrycznej odsłonie dialogów Stefana i Krystyny. Z tekstów wyłania się uważna obserwatorka, która potrafi codzienność przepuścić przez swoje filtry i dodać jej pikanterii.

Polecam wszystkim, którzy pragną nie tylko rozrywki, ale również ciekawych spostrzeżeń i cenią sobie wyrazistych i charakternych ludzi.

Parapet literacki

Do Oli zaglądam z powodu pięknych zdjęć, wyczerpujących i rzetelnych recenzji oraz ciekawych inicjatyw literackich. To, czytając jej bloga i obserwując na Instagramie, odkryłam świetne miejsce w Warszawie, jakim jest kawiarnia Big Book Cafe.

Intrygujące, szczere i pełne pasji opowieści o książkach ambitnych, niszowych oraz znanych i cenionych. Serdecznie polecam parapetliteracki.pl wszystkim fanom książek i czytania.

Kreatywa

Klaudyna na swoim blogu ujmuje mnie łączeniem poruszających i ważnych spraw społecznych z rozmowami o książkach, literaturze i bullet journal. Każda z tych rzeczy jest mi bliska, może dlatego tak lubię wraca na blog Kreatywa.net.

Klaudyna pokazuje świadome rodzicielstwo w sposób racjonalny i praktyczny, nie owija w bawełnę, jest szczera i bezkompromisowa, może dlatego jej blog wydaje się mi taki prawdziwy? Jak wejdziesz na jej bloga przepadniesz i długo nie będziesz mógł się oderwać.

A kogo Wy czytacie?

Jeśli Wam się podobał tekst zaobserwujcie mnie na Facebooku lub Instagramie. Dziękuję 🙂

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Czego NIE robić w Wielkanoc?

Już Wielkanoc za pasem. To, że mamy już ...

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook

Kawa do książki