Rozwój

Share Week 2017, czyli blogi, które lubię

Ciekawa akcja, która promuje twórców i ich miejsca w sieci. Pokazuje, że blogosfera umie się zjednoczyć, a wartość dzielenia się jest równie istotna co fejm, współprace i kasa. Pomysłodawcą akcji SHARE WEEK jest Andrzej Tucholski, który organizuje ją już szósty raz!

Share Week moimi oczami

Co ma w sobie ta akcja, że jest inna niż kolejny internetowy łańcuszek? Chyba idea polecenia, brak przymusu, a jedynie pokazanie światu prawdziwej wartości wpisów innych osób, które inspirują, zaciekawiają, uczą i pomagają.

W akcji biorę udział po raz pierwszy, ale myślę, że nie ostatni. Największym wyzwaniem jest to, że można polecić tylko 3 blogi. Znaczy doprecyzuje, polecić można więcej, ale w ankiecie Andrzeja zgłaszamy tylko 3 typy. I jak tu wybrać? Było ciężko, ale zdecydowałam się na 3 całkowicie różne blogi, które bardzo lubię, a na każdym znajduję coś innego.

share week

socjopatka.pl

Blog Dagmary przyciąga mnie jak magnes. Bardzo lubię socjopatkę za nietuzinkowe poczucie humoru, zajmowanie się ważnymi i trudnymi tematami społecznymi, zaangażowanie w działania na rzecz innych oraz umiejętność łączenia wielu rzeczy, co jej wychodzi znakomicie. Znajdziecie tu i dobrą książkę i porady jak się motywować lub ogarnąć swoje zabiegane życie, a dodatkowo przeczytacie prawdziwe, poruszające teksty, które złapią Was za serce.

share week

pieniadzjestkobieta.pl

Od Diany uczę się jak zarządzać swoimi funduszami, jak z głową planować budżet, wydatki i znaleźć czas na przyjemności. O pieniądzach, oszczędzaniu i ważnych sprawach kobiecym okiem w pięknym wydaniu. Lubię zaglądać na pieniadzjestkobieta.pl bo zawsze znajdę tam garść konkretnych i prostych do wdrożenia rad, które pomagają mi okiełznać swoje finanse.

share week

adreamerslife.pl

Blog Angeliki kocham za wspaniałe kadry, mądre przemyślenia, spójnie przedstawianą idee slow life, która na tym blogu wydaje się prawdziwa i realna do wprowadzenia. Piękne stylizacje, porady na temat tego, jak zadbać o siebie na różnych płaszczyznach plus ciekawe relacje z podróży, z wyjazdów małych i dużych. Codzienność, która urzeka i zawsze wywołuje niedosyt, tak, że na blog Angeliki wracam regularnie.

Tylko 3, ale za to najwyższej jakości. Polecam Wam blogi dziewczyn z całego serca. Mogła bym tu wypisać całą listę ciekawych miejsc w sieci, do których zaglądam. Jednak będzie na to jeszcze czas. Weźcie udział w zabawie i polećcie swoje typy, pamiętajcie, aby wypełnić formularz na blogu andrzejtucholski.pl, aby Wasz głos się liczył.

Share this Story
 • share week 2018
  Rozwój

  Share week 2018 – czyli kogo czytam w blogosferze?

  Kolejna edycja wspaniałej inicjatywy Andrzeja Tucholskiego, czyli Share Week 2018. Czytam wiele blogów, jedne regularnie, inne od czasu do czasu. Dziś ...
 • Rozwój

  Share Week 2017, czyli blogi, które lubię

  Ciekawa akcja, która promuje twórców i ich miejsca w sieci. Pokazuje, że blogosfera umie się zjednoczyć, a wartość dzielenia się jest ...
 • Rozwój

  Liebster Blog Award

  Nominacja przez Anię z bloga życietosurfing.wordpress.com jest to dla mnie ogromną niespodzianka, dużym wyróżnieniem i bardzo motywująca sprawą, by pisać lepiej, ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook