Książki
recenzja kwestia ceny

Recenzja Kwestia ceny Zygmunt Miłoszewski – niezwykłe zlecenie

Sensacyjno-przygodowa książka z ogromnymi pokładami humoru czy powieść stawiająca pytania o fundamentalne kwestie nurtujące większość ludzi? Nie musisz wybierać, z recenzji Kwestia ceny Zygmunta Miłoszewskiego dowiesz się, że ta książka łączy w sobie jedno i drugie. Wspaniałe przygody, intrygujących bohaterów, grę o najwyższą stawkę i problemy, które zajmują współczesnych.

Kwestia ceny – wyścig o uratowanie ludzkości

Zofia Lorentz – znana historyczka sztuki dostaje niezwykłe zlecenie – odnalezienie dokumentów i wszystkiego, co zostało z badań polskiego uczonego, zesłanego na Sachalin. Co znalazł polski uczony wśród syberyjskich plemion, dlaczego o jego dziedzictwo walczą naukowcy i farmaceutyczne korporacje? W czasie czytania, pytań mnoży się bardzo dużo, jednak odpowiedzi dostajemy na koniec pasjonującej fabuły.

Szalona eskapada od Rosji po Francję, najemnicy zdolni zrobić wszystko, aby udaremnić przejęcie przez naukowców cennych pamiątek po dawnych, syberyjskich plemionach. A w tym wszystkim historyczka sztuki, która próbuje przetrwać i zdobyć pieniądze na specjalistyczną kurację dla męża, który traci pamięć.

recenzja kwestia ceny

Kwestia ceny Zygmunta Miłoszewskiego prowadzi nas po meandrach nauki i sztuki, zwodzi i zaskakuje. A także stawia ważne pytania o sens życia ludzkiego oraz jego cenę, przetrwanie naszej planety, zmiany klimatyczne. Zmusza nas do zastanowienia się, co jesteśmy w stanie poświęcić, aby ludzie mogli istnieć na świecie jaki znamy?

Recenzja Kwestia ceny Zygmunt Miłoszewski bez spoilerów

Chciałabym Wam napisać bardzo dużo o tej książce, które momenty mnie denerwowały, które zaciekawiały i dlaczego, tak dobrze mi się ją czytało i słuchało na zmianę (korzystałam z aplikacji empik go – gdzie jest możliwość słuchania audiobooka Kwestia ceny, nagranego na 50 głosów – robi wrażenie), ale nie chce zdradzić Wam nic, co popsuje Wam odkrywanie kolejnych zwrotów akcji w książce.

Walka o bezcenny artefakt jest bezpardonowa, a nasza główna bohaterka zostanie postawiona w sytuacjach granicznych, kiedy nie ma się wyboru, jest tylko pragnienie przetrwania. Wspaniała, wartka narracja, bohaterowie niestroniący od ironii i czarnego humoru, przygoda, która wciąga od pierwszych minut to wszystko znajdziecie w książce Kwestia ceny.

Mam nadzieję, że moja recenzja Kwestia ceny Zygmunta Miłoszewskiego przekona Was po sięgnięcie po tę książkę. To idealna pozycja na lato, kiedy chcemy się oderwać od wszystkiego i zatopić w sensacyjnej i porywającej intrydze.  Dla fanów audiobooków lub dla każdego, kto ma ochotę posłuchać książki Kwestia ceny – serdecznie polecam sprawdzić słuchowisko. Nie zawiedziecie się.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu W.A.B.

Tytuł: Kwestia ceny

Autor: Zygmunt Miłoszewski

Liczba stron: 526

Wydawnictwo: W.A.B.

Inne książki Zygmunta Miłoszewskiego – Jak zawsze – recenzja

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook