Podróże

Przygotowania do wyprawy

Obecnie czytam z zapartym tchem blogi, informacje prasowe i ciekawostki o Rzymie. Odliczam dni, zostało ich jeszcze tylko 4, do moich rzymskich wakacji.

CAM00734

Przygotowania z przewodnikiem – Rzym

Planuje, zapisuje i zapamiętuję jak największą ilość informacji, gdzie warto zjeść, na czym można zaoszczędzić oraz jakie miejsca muszę koniecznie zobaczyć.

Szykuję aparat oraz wygodne buty, bo po Rzymie zamierzam chodzić na piechotę. To sprawdzony sposób, by zobaczyć jak najwięcej i jednocześnie poczuć klimat miasta.

Na zmianę z planowaniem podróży, ogarniam moją sesję, piszę rozdział magisterki i staram się uporządkować resztę swoich spraw. Mimo nawału obowiązków zdążyłam pojechać na projekt z wolontariatu ,,PROJEKTOR”, odwiedzić dom, pójść na koncert Meli Koteluk i spotkać się kilka razy z przyjaciółmi. Grunt to dobra organizacja czasu:)

A teraz wracam do przewodnika….

Do posłuchania: https://www.youtube.com/watch?v=VMWglkrjXZs

przygotowania rzym

przygotowania rzym

Share this Story
 • podsumowanie
  Rozwój

  Podsumowanie styczeń i luty 2018 – czyli wzloty i upadki

  Nowy rok, nowe podsumowania, tym razem będę je pisać po dwóch miesiącach. Styczeń i luty minęły mi bardzo szybko, dużo się ...
 • Podróże

  Przygotowania do wyprawy

  Obecnie czytam z zapartym tchem blogi, informacje prasowe i ciekawostki o Rzymie. Odliczam dni, zostało ich jeszcze tylko 4, do moich ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Podróże

Zobacz również

Pakowanie na wyjazd, czyli jak zaplanować krótką podróż?

Odpoczywam, kiedy wyjeżdżam, a Ty? U mnie krótka ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook