Bez kategorii, Rozwój
baner_akcji-e1475232594951

Przeczytaj & Podaj Dalej, czyli wymień się ze mną

Wymień się ze mną i z innymi książkoholikami pozycjami z Twojej bliblioteczki. Może masz książki, których już nigdy nie przeczytasz, a może wolisz przeczytane tomy wymienić na coś nowego? Teraz masz szansę dzięki akcji Przeczyta & Podaj Dalej.

Weź udział

Świetne dziewczyny Dagmara z SOCJOPATKA.PL i Magdą z bloga SAVE THE MAGIC MOMENTS organizują bardzo ciekawą akcję promującą czytelnictwo – Przeczytaj & Podaj Dalej.  Jest skierowana nie tylko do blogerów, ale również czytelników.

Idea akcji jest mi niezmiernie bliska. Im więcej osób czyta, znajduje czas na lekturę, tym lepiej. A pomysł wielkiej międzyblogowej wymiany książkowej jest świetny z tego względu, że sama już nie mam miejsca na książki w domu. A kupno kolejnej półki muszę odłożyć na później. Trudno żyć molom książkowym w małym mieszkaniu.

Akcja trwa od 1 do 7 października 2016r. Polega na wymianie książek, nie sprzedawaniu. Książki, które od dawna porzucone na półkach zbierają kurz, mają szanse na nowo zostać przeczytane, a Ty możesz zyskać wspaniałe powieści i poradniki.

Przeczytaj

Jesteś zainteresowany akcją? Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na blogi SOCJOPATKA.PL  i SAVE THE MAGIC MOMENTS. Tam również relacja z pierwszej edycji akcji – kliknij tutaj.

Jeśli chcesz wymienić się ze mną na jakąś książkę napisz swoją propozycję w komentarzu. Wysyłamy je litem poleconym.

Moja lista książek do wymiany:

  • Ślepa wierzba i śpiąca kobieta – Haruki Murakami (stan dobry) WYMIENIONA
  • Życie to pejzaże minione – Andrzej Katzenmark (stan idealny)
  • Bar McCarthy’ego – Pete McCarty (stan dobry)
  • Dżuma w Breslau – Marek Krajewski (stan b.dobry) WYMIENIONA
  • Zaryzykuję dla Ciebie – N. Coori (stan b. dobry)
  • Władca Ocean Park – Stephen I. Carter (stan idealny)

Akcja trwa do 1 do 7 października!

Przeczytaj

Przeczytaj

Przeczytaj

Przeczytaj

Jeśli nie masz bloga również możesz wziąć udział w wymianie. Wystarczy, że napiszesz komentarz, przygotujesz książki do wymiany i oznaczysz w poście na Facebooku informacji  ,,biorę udział w akcji #przeczytajipodajdalej2 organizowanym przez @savethemagicmoments oraz @socjopatka.pl” i wymienisz pozycje z domowej biblioteczki.

Zapraszam do wzięcia udziału Was wszystkich:)

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook