Bez kategorii

Podsumowanie sierpnia i 2 tysiące kilometrów

Podsumowanie sierpnia, trzeba zacząć od tego, że ten miesiąc upłynął mi pod znakiem wyjazdów i bardzo intensywnych weekendów. Musze przyznać, że się nie nudziłam. Zrealizowałam kilka swoich planów i celów, poznałam nowych ludzi, przejechałam kawałek Polski i zdążyłam się kilka razy potężnie wkurzyć.

Wakacje w podróży

W sierpniu w weekendy przejechałam ponad 2146 km, nie licząc przemieszczania się po Warszawie. Odwiedziłam swój dom rodzinny, Kielce, Brzozów (pisałam o nim TUTAJ) i Wrocław, gdzie byłam na konferencji WroBlog – RELACJA.

podsumowanie sierpnia

podsumowanie sierpnia

Spędziłam czas z przyjaciółmi, znalazłam kilka fajnych miejsc wartych odwiedzenia – cukiernie, lodziarni czy restauracje.

Musze przyznać, że akcja #ksiazkawpodrozy nie cieszyła się popularnością, jednak tym bardziej dziękuję tym, którzy się w nią zaangażowali. I Wioli z Subiektywnie o książkach, za pomoc w przeprowadzeniu całego przedsięwzięcia. Musze pomyśleć nad inną konwencją wyzwań. Na pewno możecie się spodziewać czegoś ciekawego jesienią.

Najwierniejszą osobą, która podjęła wyzwanie była szufladopolka.blogspot.com

Sierpień był dla mnie najbardziej płodnym miesiącem, rzucenie pracy spowodowało, że w końcu miałam czas na pisanie (15 postów), ogarnianie SEO i pozycjonowanie artykułów, co procentuje. O tym jak szukać pracy i co może nam w tym pomóc pisałam przy okazji recenzji książki ,,Jakiego koloru jest Twój spadochron?” R. Bollesa.

podsumowanie sierpnia

Podsumowanie sierpnia nie może się też obyć bez wspomnienia o moim dość emocjonalnym wpisie o stereotypach, im bardziej przeglądam ogłoszenia, chodzę na rozmowy kwalifikacyjne i szukam informacji na temat zatrudnienia w Polsce, widzę jak bardzo są obecne.

podsumowanie sierpnia

Na blogu ukazały się również:

RECENZJE: Zszywacz do dusz; Zapamiętaj mnie; Sukienka z mgieł, Krzyk mandragory

PODRÓŻNICZO: O last minute, Spacerem po Warszawie

PSYCHOLOGICZNIE: Każdy wie lepiej

Plany na jesień

Nigdzie nie jechać, nacieszyć się domem, jesienną warszawą, zadbać o zdrowie i formę to moje podstawowe plany na jesień. I, znaleźć pracę oraz pracować nad blogiem.

podsumowanie sierpnia

Jeszcze nie mam tego usystematyzowanego, więc chyba zacznę od planowania. To, zazwyczaj jest najlepszy sposób na uporządkowanie, zbyt dużej ilości informacji. A ,po konferencji WroBlog mam natłok informacji.

A jakie są Wasze plany na jesień?

Share this Story
 • jesienna lista
  Rozwój

  Jesienna lista książkoholika – lista PDF do pobrania

  Jesień może być magiczna, bardzo kolorowa i po prostu piękna. Unoszące się o poranku mgły, bajecznie kolorowe drzewa, dynie i jeszcze ...
 • przeżyć jesień
  Bez kategorii Rozwój

  Jak przeżyć jesień i korzystać z życia?

  Z jednej strony jesień to bardzo miła pora roku, gdzie kolory zmieniają świat, słońce grzeje przyjemnym, przytłumionym blaskiem. Gdzie przyroda zwalnia ...
 • Rozwój

  Jesienna lista to do

  Czujesz jeszcze na skórze promienia słońca, a jednak wieczorem zabierasz sweter? Cieszysz się długim dniem, jednak skądś niepostrzeżenie zapada zmrok? Widzisz ...
 • Bez kategorii

  Podsumowanie sierpnia i 2 tysiące kilometrów

  Podsumowanie sierpnia, trzeba zacząć od tego, że ten miesiąc upłynął mi pod znakiem wyjazdów i bardzo intensywnych weekendów. Musze przyznać, że ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Co zobaczyć w Kampinosie, czyli komary mutanty, strach przed kleszczami i gramy w zielone

Wyprawa do Kampinoskiego Parku Narodowego chodziła nam po ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook