Bez kategorii, Rozwój
podsumowanie lutego

Podsumowanie lutego – śniadania, książki i wiosna

I koniec lutego, przychodzi marzec, a z nim miejmy nadzieję wiosna. Nie mogę się doczekać – słońca, kwitnących kwiatów, pierwszych pączków na drzewach, tego ożywienia i radości. Ludzi trochę mniej spiętych, bardziej przyjaznych, czasu na zatrzymanie się w pełnym słońcu i na spacer z książką w torbie. A Wy na co czekacie?

Luty i wydarzenia

Luty, podobnie jak styczeń, był dość intensywny. Zajęte weekendy, wyjazdy, spotkania – wszystko wspaniałe, potrzebne, ale i bardzo męczące. Kocham spotykać się z ludźmi, jeździć po naszej Polsce, jednak prawie dwumiesięczny maraton mnie zmęczył i z radością powitałam pierwszy spokojny weekend, a zarazem ostatni lutowy.

Jednym z wyjazdów było II Śniadanie Świadomych Blogerek w Bydgoszczy organizowane przez Izabelę Kornet – Sukces rodzi się z serca, które sprawiło mi wiele frajdy, zostawiło po sobie ciepłe wspomnienia i trochę odczarowało Bydgoszcz. Na śniadaniu poznałam wiele fascynujących kobiet, które ujęły mnie swoimi pomysłami, świadomością swoich mocnych stron i otwartością. To był dobry czas. Jeśli jeszcze nie byliście na Śniadaniu Świadomych Blogerek, bardzo Wam polecam to wydarzenie.

podsumowanie lutego

Reszta wyjazdów i spotkań była bardziej prywatna, jednak jedna refleksja mi się z nich wyłania na temat ludzi – przyjaźń, jeśli jest prawdziwa nie potrzebuje codziennych telefonów i nieustannych zapewnień. Jeśli ludzie się cenią, szanują i wspierają, to czujesz to, nawet po półtorarocznej przerwie w spotkaniach. Życzę Wam takich przyjaciół.

Z ważnych dla mnie rzeczy zostałam ambasadorką powieści  ,,Carpe Diem” Diane Rose, już niedługo znajdziecie ją w księgarniach, premiera powieści zaplanowana jest na 28.03.2017r. Może niedługo będę mogła Wam zdradzić jak mi się podobała i co w niej jest najlepszego. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej o powieści i o autorce, wpadnijcie na bloga dianerose.pl

podsumowanie lutego

Blogowo – podsumowanie lutego

W tym miesiącu mogliście przeczytać mniej recenzji na blogu, bo założyłam sobie w styczniu, że nie podejmuje współprac książkowych na luty, ale jak tu nie czytać? Ja nie potrafię, żyć bez książek, stąd na blogu jak i na FB mogliście przeczytać recenzję książki:

Finansowy ninja – gruntowna wiedza z zakresu oszczędzania i inwestowania

Anhusz – piękna powieść z tragicznym tłem historycznym o ormiańskim ludobójstwie

A na FB polecałam Wam wspaniała bajkę terapeutyczna Grażyny Hanaf – Dziewczynka-skrzynka.

Bardzo polecam akcję Klasyka dla smyka, która wiąże się ze zbieraniem książek dla Domów Dziecka, proszę podawajcie swoje typy placówek w TYM WPISIE. Dzieciaki na pewno się ucieszą.

podsumowanie lutego

Dla wszystkich pracoholików napisałam płynący z serca tekst, o tym jak zapracować się na śmierć – moja osobista autoterapia, zaczynam coraz racjonalniej podchodzić do pracy i zauważać, że czasami odpuszczenie daje lepsze efekty.

Polecajki blogowe

Z ciekawostek mam dla Was genialny wykład o zdrowym myśleniu, pracowaniu nad swoimi przekonaniami i tym, co możemy przekazać naszym dzieciom, aby były szczęśliwe.

podsumowanie blogowe

Zachwyciła mnie piosenka Kasi Nosowskiej i Miosha Tramwaje i gwiazdy – nie słucham hip-hopu, ani rapu, ale ta piosenka z wokalistką Hey jest genialna. Może mi się gust muzyczny zmienia?

I TED o prokrascynacji, czyli odkładaniu na później pokazuje jaka psotna małpa siedzi w naszym mózgu. Polecam, szczególnie, jeśli chcesz się trochę pośmiać.

A jak Wasz luty?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Share this Story
  • podsumowanie lutego
    Bez kategorii Rozwój

    Podsumowanie lutego – śniadania, książki i wiosna

    I koniec lutego, przychodzi marzec, a z nim miejmy nadzieję wiosna. Nie mogę się doczekać – słońca, kwitnących kwiatów, pierwszych pączków ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook