Bez kategorii

Podsumowanie listopada + KONKURS

Ten miesiąc był bardzo intensywny. Dużo pracy, nowych zadań, ale też czas dla bliskich i odrobina dla siebie. Listopad jest dla mnie trudnym miesiącem ze względu na pogodę – plucha, deszcz, wiatr, każdy słoneczny dzień był jak wybawienie. Jednak nadszedł grudzień, a z nim świąteczna atmosfera.

Konkurs

Na początek mam dla Was małą niespodziankę –  konkurs. Zbliżają się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia, a to miły czas dawania i przyjmowania podarunków, ja lubię takie małe święta. Nie potrzebuje wyznaczonych tradycji na obdarowywanie najbliższy, ale jeśli już mamy taki zwyczaj to dlaczego z niego nie skorzystać. I w tym roku mam coś dla Was.

Konkurs jest współorganizowany razem z wydawnictwem [ze słownikiem] do wygrania książka:

‘’The Adventures of Sherlock Holmes”

podsumowanie listopada

O książkach po angielsku pisałam Wam TUTAJ.

Czas trwania KONKURSU: 2 grudnia 2016r. do 9 grudnia 2016r.

Zasady: napisz komentarz pod postem ,,Biorę udział w konkursie” i wyślij maila na adres:

kontakt@czytaj-na-walizkach.pl

Dokończonym zdaniem:

Czytanie po angielsku to dla mnie ……

Będzie mi miło, jeśli polubisz mój Fanpage lub Instagram.

Wśród nadesłanych zgłoszeń wybiorę najbardziej kreatywne zakończenie zdania.

Ogłoszenie wyników nastąpi: 12.12. 2016r. (poniedziałek) na blogu.

Regulamin konkursu:

1.Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga www.czytaj-na-walizkach.pl
2.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spełnienie wszystkich warunków wymienionych w poście.
3.Konkurs trwa od : 02.12.2016-09.12.2016 23.59
4.Nagrodą jest książka , ufundowana przez wydawnictwo {ze słownikiem] 5.Zwycięzca będzie wybrany przez organizatora po spełnieniu wszystkich kryteriów:
Komentarza pod postem ,,Biorę udział w konkursie”

Nadesłanie maila z dokończonym zdaniem: Czytanie po angielsku to……

Opcjonalnie polubienie Fanpage bloga / Instagram

Wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź.
6.W konkursie mogą wziąć udział osoby, które posiadają adres korespondencyjny na terenie Polski. Nie wysyłam nagród za granicę.
7.Nieprawidłowe zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
8.Ze zwycięzcą skontaktuję się poprzez e-mail. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 3 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
9.Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
10.Udział w konkursie oznacza akceptację całego regulaminu.

U mnie

Praca, zlecenia, ogarnianie firmy i strony firmowej – to była moja codzienność w listopadzie. Ale strona powstała i jestem dumna z pracy A. i mojej własnej, jeśli chcecie zapraszam TUTAJ.

podsumowanie listopada

Postawiłam na świąteczny klimat, zawiesiłam światełka, przygotowałam decoupage’owe bombki, obecnie na parapecie stoi choinka DIY (prezent z zeszłego roku). A ja wkręciłam się na dobre w robienie świątecznych ozdób, najczęściej możecie je zobaczyć na Instagramie, nawet pojawił się jeden filmik z tworzenia albumu-grudniownika, o albumie i innych pomysłach na grudzień możecie poczytać TUTAJ.

podsumowanie listopada

W listopadzie zaczęłam też przygodę z bullet journal i na razie testuje ten system, zrobiłam kilka kolekcji, spisałam listę planów na grudzień. Pomaga mi w ogarnięciu budżetu i zaplanowania nowego roku. A Wy korzystacie z bullet journal?

podsumowanie listopada

Inspiracje listopada

Mimo zabiegania i dużej ilości pracy, trafiłam na kilka ciekawych artykułów i filmików, a nawet jedną książkę do odsłuchania – polecałam ją na Facebooku – ,,Kto zabrał mój ser?”. Bardzo inspirująca opowieść, o tym jak ważne jest to, aby przewidywać zmiany, przygotowywać się na nie i próbować nowych rzeczy.

podsumowanie listopada

Dużo do myślenia dał mi podcast Michała Szafrańskiego, o tym jak ważne są priorytety w życiu i dlaczego, warto je sobie wyznaczać.

Zainteresowały mnie prezenty dla fanów książek u Antypatycznie.pl, namiot jako książka – intrygujące.

Poczytałam też, o tym, dlaczego dzieci stają się największą inwestycją rodziców w Ameryce. Czy w Polsce jest podobnie?

Na blogu – podsumowanie listopada

W listopadzie pojawiły się cztery recenzje – ostatni tom Pana na Wisiołach, książek po angielsku od wydawnictwa [ze słownikiem] oraz Kukła i inne opowieści terapeutyczne , a moją ulubioną książką stała się Istota zła – wciągająca powieść z akcją osadzoną w górach, morderstwem i soczystymi postaciami.

podsumowanie listopada

Ważne było dla mnie wzięcie udziału w akcji Przerwij Krąg Milczenia (mój tekst TUTAJ) organizowaną przez Joanne z bloga Podróż we dwoje, a mającą na celu wzbudzenie dyskusji wobec przemocy psychicznej.

Pojawiła się również recenzja lekcji fotografii od Jest Rudo i tekst na temat wartości bycia sobą we współczesnym świecie.

Nie wiem czy to dużo, czy mało, ale uważam miesiąc za udany. A teraz przed nami grudzień i tu też będzie się działo.

A jak Wam minął listopad?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Share this Story
  • Bez kategorii

    Podsumowanie listopada + KONKURS

    Ten miesiąc był bardzo intensywny. Dużo pracy, nowych zadań, ale też czas dla bliskich i odrobina dla siebie. Listopad jest dla ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Co zobaczyć w Kampinosie, czyli komary mutanty, strach przed kleszczami i gramy w zielone

Wyprawa do Kampinoskiego Parku Narodowego chodziła nam po ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook