Książki
Ostatni lot Julie Clark

Ostatni lot Julie Clark – emocjonujący thriller, który warto przeczytać

Jak dobrze przeczytać trzymający w napięciu, wciągający i trochę mroczny thriller! Już dawno tego nie robiłam, jakoś nie było mi ostatnio po drodze z tym gatunkiem. A Ostatni lot Julie Clark zapewnił mi wszystko, co dobry thriller mieć powinien – intrygujące bohaterki, klimatyczną i wciągającą fabułę oraz wiele zwrotów akcji. Przeczytajcie Ostatni lot.

Ostatni lot Julie Clark – ostatnia szansa na życie

Clarie jest żoną znanego i cenionego polityka, który jest podziwiany za swoją działalności dobroczynnej. Jednak młoda kobieta zna go od całkiem innej strony – jako brutala i sprawcę przemocy. Bohaterka staranie planuje ucieczkę, tak, aby oprawca nigdy jej nie odnalazł, jednak nie wszystko idzie po jej myśli.

Eva – to dziewczyna z tajemniczą przeszłością, która też chce porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć wszystko na nowo. Obie kobiety spotykają się na lotnisku, gdzie krótka rozmowa skłania je do rozpaczliwych decyzji. Wymieniają się dokumentami. Clarie ma rozpocząć nowe życie w Oakland, a Ewa polecieć do Portoryko. Niestety, samolot lecący na Karaiby rozbija się, a wszyscy pasażerowie giną w katastrofie. Clarie może ukraść tożsamość Evy – czy to zrobi? Jakie tajemnice kryje przeszłość kobiety która prawdopodobnie zginęła w wypadku samolotu? Czy mąż Clarie jej nie znajdzie?

Wiele pytań, a Ostatni lot w dobrym stylu przeprowadza nas prze kolejne odpowiedzi. Książka trzyma w napięciu, nie zwalnia tempa i zaskakuje czytelnika proponowanymi rozwiązaniami.

Ostatni lot Julie Clark

Czy warto przeczytać Ostatni lot?

Mnie książka Julie Clark wciągnęła od pierwszej minuty, nie mogłam jej odłożyć na półkę. Może to sprawka intrygujących, skomplikowanych bohaterek. Może samej fabuły?

Wiem jedno, to bardzo dobry thriller, który porusza również temat przemocy psychicznej i fizycznej wobec kobiet oraz nierówności w traktowaniu kobiet i mężczyzn. Wątki społeczne i psychologiczne są zgrabnie opowiedziane i przemycone w skondensowanej i wartkiej fabule.

Czytając Ostatni lot nie będziemy się nudzić. Raczej staniemy się gorącymi fanami kobiet i ich decyzji o rozpoczęciu nowego życia.

Jeśli szukasz ciekawego, nietuzinkowego thrillera, który umili Ci wieczór i jeszcze zostanie w głowie na jakiś czas Ostatni lot Julie Clark jest dla Ciebie.

Czytałaś Ostatni lot Julie Clark? Jak Ci się podobała ta książka?

Za książkę do recenzji dziękuję wydawnictwu MUZA S.A.

Tytuł: Ostatni lot

Autorka: Julie Clark

Liczba stron: 444

Wydawnictwo: MUZA S.A.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook