Bez kategorii, Rozwój

Co nowego #2+ link party

Tydzień jakiś krótszy, a tym samym bardziej pogodny. Spędziłam go na kilku miłych spotkaniach, wdrażaniu pomysłów, wymyśliłam wspaniały prezent dla mojej przyjaciółki i plan awaryjny w przypadku nieznalezienia pracy.

Pierwszy raz wybrałam się na spacer po Warszawie z przewodnikiem po dzielnicy Stare Bielany (spodziewajcie się wpisu już niedługo). Wspaniała atmosfera, tysiące ciekawostek o miejscach, które mijam codziennie. Jeśli jesteście z Warszawy a jeszcze nie byliście polecam Wam bardzo Butem po Wawie. A mój tekst o tym gdzie warto pójść w Warszawie znajdziecie tutaj.

co nowego

Postanowiłam pracować nieustannie nad moim warsztatem pisarskim i znalazłam wspaniały poradnik Kurs copywritingu w 30 dni, myślę, że wszystkim internetowym twórcom przypadnie go gustu.

Przepadłam też słuchając Katarzyny Miller, wspaniałej psychoterapeutki i mądrej kobiety, na fanpage pokazywałam Wam link do wywiadu z nią w programie 20m2łukasza. Bardzo inspirujący i motywujący do pracy nad sobą.

co nowego

Co nowego #2? – Polecajki

Coś dla oka, przepiękne plakaty na blogu Archistacja

Porównanie polskiego systemu edukacyjnego z fińskim – chciałabym chodzić do fińskiej szkoły, a Wy?

,,Zjedz tę żabę” Braian Tracy – coś dla motywacji

Co nowego #2? – U mnie

Recenzja Zapamiętaj mnie, czyli nieco dramatycznie

Ważny dla mnie tekst o stereotypach, które są obecne w każdej płaszczyźnie

Recenzja ciekawej książki z pogranicza snu i jawy

Link Party

 • jeśli masz ochotę zostaw link do swojego bloga (możesz to zrobić przez cały weekend)
 • odwiedź 3 osoby, które opublikowały komentarz przed Tobą (jeśli jesteś pierwszy, wróć w niedzielę i odwiedź ostatnie blogi na liście)
 • baw się dobrze:)

Zapisz

Zapisz

Share this Story
 • Podróże

  Spacerem po Warszawie?

  Kolejny raz Warszawa mnie zachwyca, tak może jestem dziwna, ale lubię to miasto. W środę byłam na super spacerze z przewodnikiem ...
 • Bez kategorii Rozwój

  Co nowego #2+ link party

  Tydzień jakiś krótszy, a tym samym bardziej pogodny. Spędziłam go na kilku miłych spotkaniach, wdrażaniu pomysłów, wymyśliłam wspaniały prezent dla mojej ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Codzienna rutyna – pomoc w chwili kryzysu

Kiedyś myślałam, że rutyna jest zła, że ciągle ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook