Podróże

Spacerem po Warszawie?

Kolejny raz Warszawa mnie zachwyca, tak może jestem dziwna, ale lubię to miasto. W środę byłam na super spacerze z przewodnikiem po jednej z dzielnic Warszawy. Co w tym niezwykłego? A to, że czasem można przejść tysiąc razy koło jakiegoś bloku i nie wiedzieć, że to, tu kręcili 40 latka, albo na patio kamienicy można zobaczyć mury getta warszawskiego.

Spacerem po Warszawie

Jeśli lubicie chodzić, poznawać nowe ciekawe historie o miejscach, które mają swoją chlubną bądź nie przeszłość, wybierzcie się na taki spacer. Jest praktycznie darmowy, wrzucasz, jeśli chcesz kilka złotych do kapelusza przewodnika, który dzielnie prowadzi nas po ścieżkach i bezdrożach warszawskich dzielnic.

Spacer po ,,Dzikim Zachodzie”, czyli na zachód od galerii Złote Trasy, to mój drugi spacer po Warszawie, o pierwszym pisałam tu. 2 godziny poznawania historii budynków i miejsc związanych z XIX wiekiem, wojnami, Powstaniem Warszawskim( ogromne wrażenie robi elewacja budynków podziurawiona kulami w czasie Powstania Warszawskiego, albo stara balustrada dawnego dworca).

spacerem po warszawie

Taki spacer po Warszawie, czy innym mieście (wiem, że podobne spacery odbywają się po Lublinie) to miłe spędzenie czasu zarówno dla starszych jak i dla młodszych, alternatywa dla kina, teatru czy siedzenia w knajpie.

Informacje na temat spacerów po Warszawie szukajcie na Butem po Wawie.

spacerem po warszawie

spacerem po warszawie

spacerem po warszawie

spacerem po warszawie

spacerem po warszawie

Lubicie spacery?:) Słyszeliście o tego typu przechadzkach z przewodnikiem w innych miastach?:)

Share this Story
 • Co robić w Warszawie
  Podróże

  Co robić w Warszawie? Darmowy e-book!

  Dużo osób pyta mnie – co można zrobić ciekawego w Warszawie, gdzie pójść, co warto zwiedzić lub gdzie pójść na mniej ...
 • co można robić jesienią w Warszawie
  Rozwój

  Co można robić jesienią w Warszawie?

  Jesień dla jednych czas leżenia pod kocykiem, nadrabiania seriali i czytania książek. Dla innych najlepsza pora na podróże i szukanie nowych ...
 • Podróże

  Spacerem po Warszawie?

  Kolejny raz Warszawa mnie zachwyca, tak może jestem dziwna, ale lubię to miasto. W środę byłam na super spacerze z przewodnikiem ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Podróże

Zobacz również

Pakowanie na wyjazd, czyli jak zaplanować krótką podróż?

Odpoczywam, kiedy wyjeżdżam, a Ty? U mnie krótka ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook