Bez kategorii

Misz-Masz cz.3-dwaka inspiracji

Pora na małą dawkę informacji i inspiracji. W zabieganiu strasznym, z goniącymi terminami na karku, ale szczęśliwie i paradoksalnie mimo zbliżającej się daty oddania pracy magisterskiej, przygotowywania warsztatów, i paru innych spraw dużo pozytywnych sytuacji.

DSC07195

Spacery, przeczytane książki nie tylko te do magisterki, ale i dla przyjemności np. ,,Kochając syna” L. Genovy (niedługo recenzja), ciekawe spotkania i wiele inspiracji. Jeszcze wspominam Kraków, a już przygotowania do wyprawy w Bieszczady (o przygotowaniach, przydatnych rzeczach w górach w kolejnym wpisie). Ostatnio zaniedbałam blog przez nawał obowiązków, ale mam nadzieję w czerwcu będzie trochę lepiej.

CAM01156

Dla mnie tegoroczny maj to miesiąc podsumowań i czas zamykania wielu rzeczy.

Wczoraj ukończyłam Szkołę Trenerów, był to niezwykły czas  inspiracji, z niezwykłymi ludźmi, którzy kochają swoją pracę, posiadają bogactwo doświadczeń i potrafią się nimi dzielić. Na kursie dowiedziałam się bardzo dużo o sobie, o tym jak prowadzić dobry warsztat, pracować z grupą i być uważnym na człowieka. Jedną z najważniejszych wskazówek, jakie uzyskałam to być WYSTARCZAJĄCĄ, nie idealną, perfekcyjną w realizacji zadań, zawsze gotową do spełniania oczekiwań innych. Po prostu wystarczającą, czyli dość dobrą dla siebie i dla innych.

DSC07225 DSC07226

Ostatnie spotkanie przyniosło ze sobą wspaniały tort, pamiątkę w postaci kubka z przekornym cytatem naszej trenerki oraz wiele zdjęć.

CAM01161

Zamiast pisać magisterkę rozpakowałam świąteczny prezent, były nim puzzle – 1500 elementów. Jestem w trakcie układania, to jedno z najbardziej wciągających zajęć, można doświadczyć przy nim palety uczuć. Każdy kolejny ułożony element daje niezwykłą radość, szukanie przez 10 minut jednego puzzla wzmaga frustrację, a zabawne rozmowy ze znajomymi w trakcie układania dają poczucie wspólnoty. Puzzle pozwalają rozwijać spostrzegawczość, uczą koncentracji i wytrwałości, która jest niezbędna do ukończenia układanki. Też ciekawa inspiracja do wymyślania ćwiczeń na warsztaty.

CAM01145CAM01162

CAM01163

Piękna pogoda skłaniała do wyjścia na spacer, wiec kilka wiosennych zdjęć.

DSC07180

DSC07186

DSC07143

A na koniec  trochę inspiracji w artykułach, które fajnie przeczytać przy kawie:

O tym, że pasja jest ważna w życiu:http://www.focus.pl/czlowiek/pasja-z-sensem-czyli-co-kreci-nasz-mozg-12435

Kilka wskazówek, że można żyć inaczej: http://coaching.focus.pl/zycie/5-praktycznych-wskazowek-dla-kazdego-kto-chce-zyc-swoim-zyciem-374

Człowiek potrafi zadziwić:http://joemonster.org/art/32157/18_zadziwiajacych_faktow_o_ludzkim_organizmie

CAM01141

Share this Story
  • Bez kategorii

    Misz-Masz cz.3-dwaka inspiracji

    Pora na małą dawkę informacji i inspiracji. W zabieganiu strasznym, z goniącymi terminami na karku, ale szczęśliwie i paradoksalnie mimo zbliżającej ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Co zobaczyć w Kampinosie, czyli komary mutanty, strach przed kleszczami i gramy w zielone

Wyprawa do Kampinoskiego Parku Narodowego chodziła nam po ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook