Rozwój
listopad 2017

Listopad 2017 – przytłaczająca codzienność i małe światełko w tunelu

Listopad – padły liście, deszcz nie przestawał bębnić po szybach, wokół przytłaczająca szarość, jednak od czasu do czasu zdarzały się bardziej słoneczne dni. Tak bym mogła opisać nie tylko pogodę, ale także swoją codzienność i nastrój. Obiecywałam sobie zwolnić, niestety na obietnicach się skończyło.

Listopadowe sukcesy

Po 3 miesiącach nieobecności w końcu odwiedziłam swój dom rodziny. Chwila wytchnienia z domowym ciastem, rozmowami i zwyczajnym byciem, pomogła mi naładować choć na trochę rozładowane baterie.

listopad 2017

Był to też miesiąc rozwoju, ponieważ odbyłam trzy szkolenia związane z moją pracą, dużo merytorycznej wiedzy, ciekawych ćwiczeń oraz inspirujących pomysłów, będę wykorzystywać.

Przytłaczająca codzienność – listopad 2017

Bardzo się cieszę, że ten miesiąc już się skończył, jak wiecie nie lubię listopada, zawsze mi jakoś wtedy trudniej. Dodatkowo ogrom pracy mnie przytłoczył, maraton szkoleń i warsztatów również, choć bardzo się cieszyłam z ogromu wiedzy i doświadczeń, to jednak organizm zaczął protestować i pod koniec miesiąca dopadły mnie infekcje. Chcąc nie chcą musiałam zwolnić, zatrzymać się.

Listopadowe odkrycia

W listopadzie zaczarowały mnie polskie piosenki, porwały mnie teksty i melodie i bardzo umilały mi choć bardzo krótkie chwile wytchnienia.

Mimo tak intensywnej pracy, jestem zaskoczona, że udało mi się przeczytać aż 7 książek, niestety czasu oraz chęci na recenzję nie było, oprócz Zawirowań – piękna opowieść o pragnieniach, macierzyństwie i życiowych zakrętach. Zachwyciła mnie książka Pudełko z marzeniami napisana w duecie Witkiewicz/Rogoziński – zabawna, ciepła, pełna dobrej energii, już dawno nie czytałam nic tak przyjemnego. Idealna na przedświąteczne przygotowania.

 

Listopad to też dla mnie czas kompletowania prezentów dla bliskich. Skorzystałam z promocji z okazji Black Friday w upatrzonych sklepach i teraz czekam na paczki. Niestety, po raz kolejny firmy kurierskie zawodzą i zachowują się naprawdę nieprofesjonalnie. Mam jednak nadzieję, że moje przesyłki dotrą do mnie. Też mieliście przejścia z kurierami?

Co nowego na blogu?

3 gry planszowe na wieczory z przyjaciółmi
Książka, która zainspiruje Cię do zdrowszego trybu życia
Opowiadania na jesień
Jak mieć lepsze dni, nie tylko w listopadzie

listopad 2017

W sieci – listopad 2017

Sporo ciekawych artykułów ukazało się w listopadzie, polecam Wam te, które mnie najbardziej zachwyciły.

Blogerski przewodnik po Warszawie –  u dreamerslife.pl – zachwycające zdjęcia, piękne miejsca, które zostały opisane od serca. Piękny klimat różnych Warszawskich atrakcji.

O planowaniu słów kilka od Pani Swojego Czasu

O tym jak dzieciństwo wpływa na nasze dorosłe życie i codzienne wybory – zajrzyj do Notatnik Terapeuty

Zaproszenie do wyzwania 18 na 2018 u ewelinamierzwinska.pl ja już swoją listę celów kompletuję.

Pomysł na weekend – stwórz swój rytuał razem z ekopozytywn.com

Podzielcie się, jak u Was minął listopad?

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook