Rozwój

Liebster Blog Award

Nominacja przez Anię z bloga życietosurfing.wordpress.com jest to dla mnie ogromną niespodzianka, dużym wyróżnieniem i bardzo motywująca sprawą, by pisać lepiej, więcej i bardziej systematycznie.

„Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował”.

Blogerska zabawa

Zostałam nominowana 27 stycznia, kiedyś trzeba odpowiedzieć.

A oto zadane przez Anię pytania i moje odpowiedzi;) Nie ma to jak udzielać wywiadu praktycznie samej sobie. Pytania są bardzo trudne i nie łatwo mi się na nie odpowiada.

1.Jaką książkę poleciłabyś każdemu człowiekowi na świecie?

Hmm, to pierwsze z serii trudnych pytań. Poleciłabym wiele książek, ale tak na świeżo w pamięci mam ,,Jesteś cudem” Regginy Brett. To książka pisana lekko, przyjemnie, a co najważniejsze jest przeznaczona dla ludzi w każdym wieku i praktycznie w każdej sytuacji.

DSC04868

 1. Jaki jest lub był Twój ulubiony przedmiot w szkole i dlaczego właśnie ten?

Biologia – zawsze chciałam być lekarzem (wina medycznych seriali:p), pomagać ludziom i wiedzieć co drzemie w ludzkim mózgu oraz dlaczego się zachowują jak się zachowują.

3.Jak Twój blog będzie wyglądał za rok? Jakie zmiany planujesz? Czego nie chcesz zmieniać?

Myślę o kupnie domeny i hostingu, znalezieniu szablonu, który sprosta moim wymaganiom. Chcę by blog był bardziej spersonalizowany.

4.Kto jest Twoim wzorem?

Myślę, że wszyscy ludzie, którzy mimo przeciwności losu, ciężkich doświadczeń i wielu porażek nie poddają się. Podnoszą się i dążą do swoich celów. Jako pisarz Stephen King (niezwykła wyobraźnia + ogromna płodność, jeśli chodzi o dzieła).

5.Ministrem, którego sektora chciałabyś być i co byś zmieniła, gdybyś nim została?

Myślę, że nie chciałabym być ministrem, nie lubię polityki.

 1. Bez jakiej rzeczy Twoje dzieciństwo byłoby zupełnie inne?

Bez kakao mojej mamy, przygotowywane w sobotnie poranki i zapachu szarlotki, który unosił się  w domu.

DSC05173

 1. Na jaki cel charytatywny chciałabyś przeznaczyć dużą sumę pieniędzy?

Na założenie ośrodka dla kobiet doświadczających przemocy, by mogły szukać pomocy, kompleksowego wsparcia, opieki psychologicznej, medycznej i prawnej. Lub na centrum wsparcia dla osób chorych na różnego rodzaju nowotwory oraz ich rodzin.

 1. Jaka jest Twoja ulubiona pora dnia?

Sobotni poranek, kiedy nie mam nic do zrobienia, świeci słońce, mam czas na pyszne śniadanie, gazetę lub książkę, błogi relaks i wiem, że nigdzie nie muszę się śpieszyć.

DSC03342-001

 1. Co daje Ci największe szczęście?

Moi bliscy.

 1. Jaki jest Twój ulubiony cytat?

,,Nauczycielem wszystkiego jest praktyka” Juliusz Cezar

,,Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach” Fiodor Dostojewski

 1. Za co lubisz siebie?

O to chyba najbardziej frapujące pytanie. Trudno pisać o sobie. Lubię siebie za otwartość na nowe, wytrwałość mimo początkowego zniechęcenia, umiejętność podejmowania wyzwań i walkę z własną skłonnością do oceniania.

Uff, już za mną. To było bardzo ciekawe doświadczenie. Pytania nie były łatwe, myślę, że sama bym sobie wielu nigdy nie zadała. Ania jeszcze raz dziękuję.

Jak mówią zasady teraz ja mam nominować kolejne osoby, z różnych blogów i zaproponować im 11 pytań, na które udzielą odpowiedzi na swoich blogach. I tu jest trudność, na blogi zaglądam od czasu do czasu, choć w moich zakładkach ich pełno, jednak nie jestem wiernym czytelnikiem zbyt wielu. Nominuję Sylwię z czokomoreno.blogspot.com ( za świetnie wyglądający blog oraz interesujące teksty) oraz Mateusza z sanzo.pl, który umie rozśmieszyć, ale również skłonić do refleksji swoim tekstem.

A o to pytania:

 1. Jakie jest Twoje największe marzenie?
 2. Skąd taka nazwa bloga?
 3. Jakiej muzyki lubisz najbardziej słuchać?
 4. Książka, która Cię zmieniała?
 5. Czego nigdy w życiu byś nie zjadł/a?
 6. Ulubiona bajka z dzieciństwa….
 7. Bez czego nie wyjdziesz z domu?
 8. Co sprawia Ci radość?
 9. Czego słuchałeś będą w liceum?
 10. Masz cele na przyszły rok? Wymień dwa.
 11. Co byś w sobie zmienił/a, gdybyś mógł?
Share this Story
 • share week 2018
  Rozwój

  Share week 2018 – czyli kogo czytam w blogosferze?

  Kolejna edycja wspaniałej inicjatywy Andrzeja Tucholskiego, czyli Share Week 2018. Czytam wiele blogów, jedne regularnie, inne od czasu do czasu. Dziś ...
 • Rozwój

  Share Week 2017, czyli blogi, które lubię

  Ciekawa akcja, która promuje twórców i ich miejsca w sieci. Pokazuje, że blogosfera umie się zjednoczyć, a wartość dzielenia się jest ...
 • Rozwój

  Liebster Blog Award

  Nominacja przez Anię z bloga życietosurfing.wordpress.com jest to dla mnie ogromną niespodzianka, dużym wyróżnieniem i bardzo motywująca sprawą, by pisać lepiej, ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Codzienna rutyna – pomoc w chwili kryzysu

Kiedyś myślałam, że rutyna jest zła, że ciągle ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook