Bez kategorii, Rozwój

Książkowy planer na wakacje – do druku

Lipiec zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu rozpoczęły się już wakacje. Z tego powodu mam dla Was małą niespodziankę – darmowy książkowy planer, w którym będziecie mogli zaplanować swoje czytelnicze wakacje.

Darmowy planer

Dla wszystkich książkomaniaków oraz tych, którzy planują w wakacyjne miesiące nadrobić zaległości w lekturze – będzie idealny. Znajdziesz w nim mój subiektywny ranking książek na wakacje, miejsce na Twoje wyzwania, typowe dwa miesięczne planery oraz kilka innych rzeczy.

Korzyści

Dzięki niemu będziesz widzieć swoje postępy, żadna książka Ci nie umknie, a Ty zyskasz niemałą satysfakcję patrząc na listy z przeczytanymi pozycjami. Łatwiej też będziesz monitorować podjęte wyzwania i zaplanujesz przyjemności.

Mam nadzieję, że książkowy planer pomoże Ci dobrze zaplanować lektury na lipiec i sierpień oraz zmotywuje Cię do częstszego sięgania po książkę w podróży, na plaży, w trakcie wypoczynku w ogrodzie, czy w drodze do pracy (jeśli tak jak ja, większą część wakacji spędzisz pracując).

W książkowym planerze możesz zapisywać nie tylko wyzwania związane z czytaniem, ale też inne wakacyjne przyjemności, plany na letnie miesiące, czy cele do zrealizowania.

Zapraszam do pobierania ( aby pobrać kliknij na zdjęcie) i życzę Wam dużej ilości ciekawych książek i wspaniałych podróży.

książkowy planer

 

Macie plany na wakacje związane z książkami? A może chcecie od nich odpocząć?

A już niedługo kolejna niespodzianka:)

Zapisz

Share this Story
  • Bez kategorii Rozwój

    Książkowy planer na wakacje – do druku

    Lipiec zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu rozpoczęły się już wakacje. Z tego powodu mam dla Was małą niespodziankę – darmowy ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Jak czuć się dobrze ze sobą? Co z tą akceptacją?

Miałaś, kiedyś tak, że czułaś się jak milion ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook