Książki
książka na wakacje

Książka na wakacje – Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy – konkurs

Wita nas już sierpień, gorące dni, parne noce oraz możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Co jest najlepsze, kiedy masz wolną chwilę i cieszysz się piękną pogodą? Wyjście do parku, lasu, ogrodu, na łąkę, ale nie samotnie. Tylko z książką, która poprawi Wam humor, wrzuci w wir wydarzeń i pozwoli pośmiać się z własnych przywar.

Konkurs – książka na wakacje

Różnie ludzie mają z książkami czytanymi w wakacje, jedni nadrabiają zaległości w książkach rozwojowych, inni przesiadują do późnych godzin nocnych z kryminałami, a jeszcze inni, w tym ja, kochają w wakacje czytać książki lekkie, życiowe, z nutką magii okraszone soczystym poczuciem humoru. Jeśli macie ochotę na taką pozycję, to już Wam przedstawiam książkę na wakacje, która umili Wam dzień, spowoduje salwy śmiechu, a dodatkowo poruszy wnikliwością czynionych obserwacji na temat związków.

książka na wakacje

Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy Olivii S. pojawiły się już na blogu – recenzję znajdziecie tutaj – kilka moich słów o tej niezwykle pogodnej i uroczej książce znajdziecie na okładce. Lektura była przyjemnością, dlatego z chęcią ją Wam polecam.

książka na wakacje

książka na wakacje

Jeśli lubicie czytać o seksie, związkach, zastanawiacie się jak może przetrwać miłość w wielkim mieście, gdzie korporacje nie dają czasu na randki, a gonitwa za byciem fit jest wszechobecna – bierzcie udział w konkursie.

Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy – idealna książka na wakacje

Mam dla Was propozycje, Wy mi napiszecie – Po co zabieracie książkę na wakacje?, a ja dwóm osobom prześlę po egzemplarzu książki Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy Olivii S. – wchodzicie w to?

książka na wakacje

książka na wakacje

Mogą być rymowanki, krótkie wyjaśnienie, nawet zdjęcie, im bardziej kreatywnie, tym większe szanse. Wiadomość prześlijcie na maila: kontakt@czytaj-na-walizkach.pl na fb lub Instagramie do 13 sierpnia 2017 r. do 23.59.

Jeśli macie ochotę możecie polubić profil fb Czytaj na walizkach lub na Instagramie czytaj_na_walizkach Zapraszam ?

Regulamin:

1.Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga www.czytaj-na-walizkach.pl, fundatorem nagród jest Wydawnictwo NOVAE RES
2.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie odpowiedzi na pytanie: ,,Po co zabierasz książkę na wakacje?” forma dowolna – nagrodzone zostaną 2 najbardziej kreatywne odpowiedzi przesłane na maila: kontakt@czytaj-na-walizkach.pl , w wiadomości na fb lub Instagramie.
3.Konkurs trwa od : 31.07.2017 do 13.08.2017 23.59
4.Nagrodą jest 2 egzemplarze książki ,,Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy” Olivii S.
5.Zwycięzcy będą wybrani przez organizatora po spełnieniu wszystkich kryteriów.
6.W konkursie mogą wziąć udział osoby, które posiadają adres korespondencyjny na terenie Polski. Nie wysyłam nagród za granicę.
7.Ze zwycięzcą skontaktuję się poprzez e-mail. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 3 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
8.Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
10.Udział w konkursie oznacza akceptację całego regulaminu.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook