Rozwój

Kryzys? Kiedy mam dość

Nadchodzi taki czas, kiedy masz dość, a mityczne słowo ,,kryzys” nie jest tylko w kółko powtarzanym frazesem w mediach, a realnym stanem jaki doświadczasz. Tak mam teraz.

Brak sił, wszystkie złe rzeczy kumulują się w jednym momencie, a ja już nie mam siły, żeby z nimi walczyć, wychodzić im naprzeciw i podejmować rękawice.

Sypie się wszystko: zdrowie, myślenie i relacje. Stres odbija się na wszystkim, a sił coraz mniej by zmierzyć się z rzeczywistością. Jak podejmować decyzje, kiedy jedyne zdanie jakie się pojawia w mojej głowie to ,,Nie wiem”.

Stan trudny, może nie przedzawałowy, ale z lekka depresyjny. Choć pomagają książki i dobra muzyka (Kliknij Tutaj), to jednak wydarzeń walących się na głowę jest coraz więcej. Przysłowie, że ,,nieszczęścia chodzą parami” sprawdza się po raz wtóry. Wracam do codziennych spraw i zwykłych obowiązków, które nie pozwalają mi się poddać i dalej patrzeć prosto w oczy suce zwanej rzeczywistością.

mam kryzys

Bo kryzys się zdarza.  I zazwyczaj wygląda tak jak nie chcesz. Wtedy wszystko się sprzysięga się przeciwko Tobie, a Twoja wytrzymałość jest testowana kilkakrotnie. Nie wiesz, czy z tego tunelu będzie wyjście, czy zobaczysz jeszcze słońce, a ręce podniesiesz w geście zwycięstwa. Jednak wierzysz, uparcie brniesz do przodu, bo nie jesteś z tych, którzy się poddają.

I, ja też nie oddam walkowerem mojego życia, bo jest tylko moje. Mimo tego, że mam kryzys to dalej wierzę, że wkrótce koło fortuny potoczy się dalej i coś zmieni się na lepsze. A Ty walczysz o swoje życie?

Dziś takie moje zwierzenia, może się ktoś zidentyfikuje, może komuś przyjdzie pomysł jak sobie radzić z kryzysem.

Share this Story
  • Rozwój

    Kryzys? Kiedy mam dość

    Nadchodzi taki czas, kiedy masz dość, a mityczne słowo ,,kryzys” nie jest tylko w kółko powtarzanym frazesem w mediach, a realnym ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook