Bez kategorii

Rozwiązanie konkursu + jesienne inspiracje

Czas na rozwiązanie konkursu. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział. Miałam ciężko orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o wybranie zwycięzcy, ale się udało. Przysłaliście mi bardzo dużo ciekawych wypowiedzi na temat tego co lubicie jesienią, aż mnie zainspirowały, żeby wykorzystać tę porę roku jeszcze bardziej.

Rozwiązanie konkursu

Książkę ,,Pogromca lwów” Camilly Lackberg plus niespodziankę wygrywa:

Patrycja Norek

Poproszę o wysłanie adresu do przesyłki.

Gratuluję:)

Każda odpowiedź na pytanie była piękna, ciekawa lub intrygująca. Nie sądziłam, że na jesień można patrzeć na tyle sposobów i takie ciekawe rzeczy w niej zauważać. A na deser kilka jesiennych inspiracji.

jesien

Jesienne inspiracje

Sposoby na smutki, aby przetrwać jesień ja muszę opracować sobie cały plan, jak nie dać się ponurej pogodzie. Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby?

Obecnie jestem na etapie kompletowania mojej jesiennej garderoby i szukając ciekawych pomysłów na płaszcze i buty trafiłam na filmik Radzki o trendach na jesień/zimę 2016/17, jeśli lubicie modę zajrzyjcie.

TED jaki ostatnio oglądałam, o trudnych decyzjach i dlaczego czasem te największe wybory i decyzje, wcale nie są takie trudne.

Dla osób, które szlifują swojego bloga tak jak ja, interesują się SEO, tym jak przyciągnąć czytelników polecam bloga Oli-  olagosciniak.pl. Dużo przydatnych informacji, w lekkiej formie i z mądrymi przykładami.

jesienne inspiracje

A jak komuś mało jesieni to tu inspiracje na jesienne DIY

A Wy znaleźliście coś inspirującego ostatnio? Jeśli macie ochotę zostawcie mi link, do czegoś co Was zaciekawiło, urzekło, albo zdziwiło.

Zapisz

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Co zobaczyć w Kampinosie, czyli komary mutanty, strach przed kleszczami i gramy w zielone

Wyprawa do Kampinoskiego Parku Narodowego chodziła nam po ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook