Rozwój
blog o książkach

Jaki był ten rok? Podsumowanie 2016

Znów mamy koniec roku, jak zawsze dziwie się, że to już jego ostatnie dni. Tak szybko mi minął, był intensywny, pełen zmian, sukcesów i nowości. Zdarzyło się dużo, a ja mam apetyt na więcej.

Podsumowanie blogowe

Mam wrażenie, że wreszcie, w tym roku wzięłam się za blogowanie. Powoli i mozolnie poznaje tajniki SEO, copywrtingu, promocji i budowy własnej marki. Widzę, że poświeciłam sporo czasu na naukę nowych rzeczy i może powoli, ale przynosi to dobre efekty.

podsumowanie

Podjęłam kilka współprac z wydawnictwami, co zaowocowało różnymi recenzjami oraz nowymi książkami na półce. Najchętniej czytaną recenzją była: NERVE

W tym roku przeczytałam 65 książek i właśnie kończę kolejną, czyli o 15 więcej niż w zeszłym roku.

Wzięłam udział w ważnej dla mnie akcji na temat zwalczania przemocy psychicznej Przerwij Krąg Milczenia, którą zorganizowała Joanna z bloga Podróż we dwoje.

Pierwszy raz brałam udział w blogowym evencie – WroBlog, założyłam instagrama oraz staram się rozruszać fanpage.

Pojawiło się wiele ważnych dla mnie tekstów na temat motywacji, zmian (jak dobrze robi zmiana fryzury), zmagania się z trudnościami i kryzysami. Są dla mnie motywacją, aby uczyć się więcej, a dla Was przygotowywać jeszcze lepsze i ciekawsze teksty.

W kolejnym 2017 roku stawiam na rozwój i chce rozruszać mojego drugiego bloga powiązanego z firmą. A czytaj-na-walizkach.pl zawsze będzie dla mnie pasją i odskocznią od codzienności.

Podsumowanie życiowe

W moim życiu prywatnym zmieniło się bardzo, bardzo dużo. Kilka przełomowych i ważnych decyzji zapadało na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy, czy były dobre, myślę, że tak, czas pokaże czy rzeczywiście.

Po pierwsze, zostałam narzeczoną, razem z moim ukochanym postanowiliśmy wziąć ślub, zgadnijcie co chcemy na prezent (podpowiedzią może być TEN tekst).

podsumowanie

Po drugie, jak wiecie mieszkam w Warszawie i od lipca udało nam się przeprowadzić do osobnej kawalerki, czyli tym samym skończył się dla mnie studencki czas wspólnego mieszkania z kilkoma osobami, a nowa era mieszkania razem z bliską sercu osobą. Jak wychodzi? Chyba całkiem nieźle.

Po trzecie, pod koniec roku założyłam firmę (możecie o tym poczytać TU). Stresowałam się, bałam, ale zrobiłam to i nie żałuję, mimo stresu, wylanych łez i dużej ilości pracy jaką to zajmuję. Działam i motywuję się do realizacji nowych celów, staram się uczyć i wypracować w sobie postawę przedsiębiorcy, który nie tylko przyjmuje warunki, ale sam je dyktuje i żyje w zgodzie z własnym komfortem (co się okazuje nie jest takie łatwe i pojawi się o tym niedługo tekst).

To tylko trzy najważniejsze zmiany, a było ich o wiele więcej. Poznałam siłę przyjaźni i doświadczyłam wspaniałego wsparcia rodziny. Bez nich trudne chwile byłby o wiele cięższe.

Dziękuję za ten rok i Wam, którzy mnie czytacie i zostawiacie miłe słowa w komentarzach. To wiele dla mnie znaczy, że komuś mój tekst może dać odrobinę motywacji, inspiracji lub po prostu przyjemności.

Życzę Wam wszystkim wspaniałych wyzwań, niezliczonych marzeń oraz satysfakcji z codziennych chwil w 2017 roku.

Jeśli potrzebujecie podpowiedzi jak podsumować rok zajrzyjcie na blog makehappylife.pl, gdzie ja znalazłam motywacje, aby zrobić to podsumowanie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook