Książki
jak napisać książkę

Jak napisać książkę – 3 publikacje, które Ci pomogą

Napisanie książki lub wydanie zbioru opowiadań to marzenie wielu osób, szczególnie tych, którzy kochają czytać i poznawać nowe historie. Jednak wiele osób nie wie jak napisać książkę, od czego zacząć, co zrobić, aby zdania były ciekawe, a fabuła wciągająca. Mam dziś dla Ciebie trzy propozycje książek, które mogą pomóc Ci zacząć pisać lub wzbogacić swój warsztat jako twórcy. Zobacz video.

Jak napisać książkę – wideo

W krótkim filmiku pokazuje trzy publikacje, z których ja bardzo dużo czerpię każdego dnia. Nie tylko w pisaniu własnej prozy, ale również tekstów blogowych czy komercyjnych. Ciągła nauka pozwala na rozwijanie swoich umiejętności pisarskich, a pytanie – jak napisać książkę – nie zostaje bez odpowiedzi.

Perspektywa autorów, którzy mają w swoim dorobku wiele ciekawych powieści, opowiadań czy książek-poradników daje szansę zapoznać się z różnym stylem, pokazuje drogę jaką autorzy pokonują, aby rzeczywiście stać się rozpoznawalni i docenieni w świecie.

A to co najważniejsze w tych trzech publikacjach znajdziesz – konkretne przykłady, wskazówki oraz ćwiczenia, które możesz wykonać samodzielnie, aby przygotować się do pisania swojej książki lub po prostu poćwiczyć pisanie.

Mam marzenie

To również jest moje marzenie, podejmuję nieśmiałe plany, aby wcielić je w życie i rzeczywiście cieszyć się swoim tekstem. Nie jest to proste marzenia, wymaga od mnie bardzo dużo samozaparcia i wiary we własne możliwości. Dlatego też szukam różnym książek, tekstów, aby coraz bardziej rozwijać się jako twórca tekstów.

A jakie jest Twoje marzenie związane z książkami? Co byś chciała zrobić? Czego dokonać, a może książki to dla Ciebie jedynie i aż przyjemność i odskocznia? Napisz w komentarzu, perspektywa drugiej osoby zawsze bardzo mnie ciekawi.

Dobrego oglądania.

Planujecie napisać coś swojego – książkę lub opowiadanie?

Share this Story
  • jak napisać książkę
    Książki

    Jak napisać książkę – 3 publikacje, które Ci pomogą

    Napisanie książki lub wydanie zbioru opowiadań to marzenie wielu osób, szczególnie tych, którzy kochają czytać i poznawać nowe historie. Jednak wiele ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Z czego jesteś gotów zrezygnować? Recenzja książki Offline

Smartfon, laptop, dostęp do bieżącej wody, leki, komunikacja ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook