Książki
tysiąc nocy bez Ciebie

Frederico Moccia Tysiąc nocy bez Ciebie – idealna lektura na lato

Książki o miłości to idealne lektury na wakacje. Słońce, relaks i coś lekkiego to zestaw doskonały. Jedną z takich przyjemnych książek, które świetnie się sprawdzą w letnie miesiące, ale nie tylko jest książka Frederico Moccia Tysiąc nocy bez Ciebie. Historia Sofii, uzdolnionej pianistki rozdartej między miłością do tajemniczego Tancredim, a związkiem ze swoim mężem i rodzinnymi tajemnicami. Poruszająca historia miłości, zdrad i szukania swojego miejsca.

Frederico Moccia Tysiąc nocy bez Ciebie – miłość mimo wszystko

Sofia, oszukana przez męża i zakochanego w niej do szaleństwa, bajecznie bogatego Tancrediego ucieka od problemów pod skrzydła swojej nauczycielki Oli w Rosji. Rzuca się w wir nauczania w konserwatorium i dawania pianistycznych koncertów, które przynoszą ją jej coraz większą sławę.

Kobieta jednak wie, że kiedyś będzie musiała wrócić do Rzymu. Tęskni za ciepłem, bliskością i ułożeniem sobie życia. Próbuje zrobić to wracając do swojego męża, jednak nie wie, że skrywa on niejedną tajemnice.

Tancredi nie poddaje się, szukając nowych informacji o Sofii cały czas śledzi jej ruchy.  Mężczyzna ma nadzieję, że kobieta go pokocha. Dzięki swoim informatorom wie, że w domu czeka na nią wiele rodzinnych sekretów.

tysiąc nocy bez Ciebie

Książka na wakacje – miłosne historie

Opowieść o wielkiej pianistce, która pragnie ułożyć sobie życie i cieszyć się prostym życiem ,z ukochanymi będzie świetną lekturą na wakacje. Piękni ludzie, wspaniałe miejsca, które kuszą sugestywnymi opisami. A wzmianki o jedzeniu, które zaostrza apetyt czytelnika, powoduje, że chce się czytać tę przyjemną powieść.

Dla mnie lektura Frederico Moccia Tysiąc nocy bez Ciebie był bardzo przyjemna, nieskomplikowana i mało emocjonująca. Mimo, że wiedziałam jak mniej więcej potoczy się ta historia, to jednocześnie nie przeszkadzało mi to, spodziewałam się podobnych tajemnic i zwrotów akcji.

Tysiąc nocy bez Ciebie to dość lekka opowieść, gdzie znajdziemy dramaty, zdrady, wielką miłość i piękne scenerie. Jeśli szukacie oderwania od codzienności, chcecie się przenieść w trochę nie realny, prostszy, a jednocześnie ciekawy świat to książka Frederico Moccia Tysiąc nocy bez Ciebie jest dla Was.

Co będziesz czytać w wakacje?

Tytuł: Tysiąc nocy bez Ciebie

Autor: Frederico Moccia

Liczba stron: 414

Wydawnictwo: MUZA S.A.

Sprawdź inne recenzje: Kwestia ceny Zygmunt Miłoszewski

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook