Książki
e-book droga do siebie

Spełnianie marzeń, czyli jak napisałam e-booka

Kiedyś byłam mała, myślałam, że marzenia się spełniają. Przecież każdy Ci tego życzy na urodziny ,,spełnienia marzeń”. Dziś wiem, że marzenia się nie spełniają, ale się je spełnia. Niby niewielka różnica, a jaki ma ogromny wpływ na nasze życie. Bo to przecież my jesteśmy sprawcami naszych marzeń, to nasz wysiłek, działania, wiara pomaga nam spełniać marzenia. Dziś takim moim marzeniem, nad którym pracuje, jest e-book ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie”.

Skąd pomysł na e-book ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie”?

Zawsze chciałam napisać książkę. Biblioteka w dzieciństwie była moim drugim domem. A czytanie, choć nie było najłatwiejszą czynnością do nauczenia się (nie pomagała w tym, dysleksja i dysortografia), to stanowiło dla mnie fascynującą przygodę.

W dorosłym życiu nie zapomniałam o swoim marzeniu, choć zostało zepchnięte na dalszy plan. Jednak powróciło do mnie z ogromną mocną, kiedy po wielu zmaganiach z trudnościami, smutkiem i depresyjnymi myślami powoli stawałam na nogi. Sama będąc psychologiem, potrzebowałam wsparcia i zrozumienia tego, co się ze mną dzieje. Dziś uważam, że pójście na psychoterapie to była jedna z najważniejszych i najlepszych decyzji, jakie podjęłam.

e-book droga do siebie

Moja droga do siebie zaczęła się od zimowego, śnieżnego dnia, kiedy zdałam sobie sprawę, że już nie dam dłużej rady i potrzebuję wsparcia. Kolejne miesiące były trudne i wymagające, jednak w ich trakcie szukałam metod, technik i praktyk, które pomaga na co dzień. 50 minut w gabinecie było najważniejsze, jednak w ciągu tygodnia potrzebowałam różnych działań, które pomagały mi przetrwać bardzo trudne momenty i pozwalały na lepsze poznawanie siebie samej.

Kiedy stanęłam już na nagi, powoli zaczęła we mnie dojrzewać myśl, aby podzielić się tym, co odkryłam, co u mnie działało i zostało sprawdzone w badaniach naukowych z innymi. Chciałam opisać po swojemu różne techniki, które zadziałały, można je robić samodzielnie i mają realny wpływ na codzienne życie, plus nie zajmują dużo czasu.

Takie małe koła ratunkowe, kiedy jest bardzo ciężko i super praktyki, kiedy chcemy popracować nad odkrywaniem swojego potencjału. Tak zrodził się pomysł i napisałam e-booka ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie”.

Jak spełnione marzenie może pomóc innymi?

Pomaganie ludziom jest dla mnie ważne. To jest dla mnie misja, aby pokazywać innym, jak są silni, wspaniali i jak mają ogromny potencjał. Za każdym razem, kiedy ktoś wierzy w siebie bardziej, kiedy docenia swoją osobę, czuje się bardziej pewny w swoim ciele, potrafi odmawiać i rozpoznać swoje potrzeby – jestem ogromnie szczęśliwa.

Z takim mottem pisałam tego e-booka, aby on był konkretnym wsparciem dla ludzi w różnych kryzysach, na zakrętach, które przyniósł im los i potrzebują pomocy, zrozumienia ich sytuacji i wskazówek jak można sobie lepiej radzić na co dzień.

Wiem też, że techniki opisane w e-book ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” to też szansa na ogromny rozwój, na życie na własnych zasadach, z czasem dla siebie i uznaniem dla swoich możliwości.

W e-booku każdy, kto go przeczyta – znajdzie ćwiczenia, wskazówki, konkretne polecane książki, karty rozwojowe do wypełnienia. A także dużo mojego serca i własnych doświadczeń, którymi się dzielę, aby pokazać, że opisywane przez mnie techniki działają.

ebook droga do siebie

 

Edit: Dziś premiera e-booka ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” – cena promocyjna to 39 zł, do końca czerwca – sprawdź sklep czytaj-na-walizkach.pl!

Kup i poznaj techniki, które pomagają żyć bardziej na własnych zasadach.

A jakie Wy marzenie spełniacie, albo spełniliście niedawno?

Share this Story
 • arteterapia
  Rozwój

  Arteterapia – wyraź swoje emocje za pomocą sztuki

  Jako dzieci często lubimy malować, bawić się plasteliną, farbami, różnymi innymi kolorowanymi materiałami. Im jesteśmy starsi, przybywa nam nowych doznań, obowiązków, ...
 • e-book droga do siebie
  Książki

  Spełnianie marzeń, czyli jak napisałam e-booka

  Kiedyś byłam mała, myślałam, że marzenia się spełniają. Przecież każdy Ci tego życzy na urodziny ,,spełnienia marzeń”. Dziś wiem, że marzenia ...
 • Bez kategorii

  Arteterapia – leczenie sztuką

  ,,Zobacz smaki, pokoloruj zapach, posmakuj dźwięki, dotknij kolor” To nie zwykłe rysowanie, czy szalone tańce na dyskotece. Metody arteterapii to stanowczo ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook