Rozwój
ebook droga do siebie

E-book Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie w oczach innych

Dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas na przeczytanie e-book ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” i podzielenie się ze mną wskazówkami merytorycznymi i estetycznymi, bez Was nie było by tej publikacji!

Jestem ogromnie wdzięczna, że znam takich ludzi jak Wy. Te słowa o e-booku wiele dla mnie znaczą, ponieważ potwierdzają moją wiarę,w to że mój e-book rozwojowy jest potrzebnym, przydatnym i wartościowym narzędziem do budowania swojego życia.

Rekomendacje e-booka Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie

Dziś premiera e-booka ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie”, wystartował też mój sklep internetowy. Kiedyś Wam napiszę, jak to wszystko ogarnęłam i ile pracy wymaga napisanie e-booka i zrobienie własnego sklepu internetowego. A dzisiaj zapraszam Was do zajrzenia na sklep czytaj-na-walizkach.pl i sprawdzenia, czy e-book jest dla Was.

E-book oczami innych

Nie tylko w ciężkich momentach…

Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie to niezwykle wartościowy poradnik, który podkreśla co w życiu jest najważniejsze. Podpowiada jak na chwilę zatrzymać się w tym pędzącym świecie i poświęcić czas tylko sobie. W jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także jak skutecznie się zrelaksować. Techniki w nim zawarte, oparte są na przykładach oraz własnych doświadczeniach autorki.

Myślę, że e-book „Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” może nie tylko pomóc w ciężkich momentach, ale także sprawić by każdy dzień stał się wyjątkowy na swój sposób.”

Aleksandra Bielewicz, autorka bloga mallorca4you.pl

Praktyczne narzędzia niezbędne w samorozwoju…

,,Paulinę Gaworską – Gawryś poznałam na jednej z ciekawszych ścieżek mojego rozwoju. Cieszę się, że jako jedna z pierwszych miałam przyjemność przeczytać „Drogę do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” poradnik, który Paulina tworzyła od dawna. Jako psycholog i pasjonatka inteligencji emocjonalnej przeczytałam e-book  Pauliny z dużym zaangażowaniem. Ku mojemu zdumieniu odkryłam, że jest to nie tylko praktyczny przewodnik, który pokazuje nam skuteczne narzędzia samorozwoju niezbędne w efektywnej pracy nad sobą.

W swojej pracy/publikacji Paulina odkrywa przed nami skrawek bardzo osobistej części swojego życia. W czasach, kiedy „wszystko wszystkim się udaje” autorka przyznaje się do tego, że pomimo z pozoru satysfakcjonującego życia nie czuła się do końca szczęśliwa. Tym samym zabiera nas w podróż, w której opowiada o tym, jak dokonała osobistej przemiany i co więcej dzieli się narzędziami, które jej w tym pomogły. Robi to w sposób subtelny i niczego nie narzuca.

Paulina prezentuje 7 technik, które pozwolą wsłuchać się w siebie, w swoje potrzeby i w to, co jest dla nas ważne, dzięki czemu mamy możliwość odkryć nasze własne możliwości. E-book Pauliny Gaworskiej – Gawryś polecam osobom, które pragną o siebie zadbać, czują potrzebę podniesienia jakości swojego życia i dokonania w nim pozytywnych zmian. „

Sylwia S., psycholog

e-book droga do siebie

E-book Droga do siebie … techniki i wskazówki dla każdego, kto chce zadbać o swój rozwój

,,Paulina w swoim e-booku „Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” opisuje skuteczne sposoby na to jak poprawić swój dobrostan i poznać lepiej siebie. Dzieli się również szczerze i otwarcie swoim przykładem, który pokazuje, że nawet wykształceni specjaliści mogą momentami czuć się bezradni, ale na szczęście są inni ludzie oraz skuteczne metody na to by wrócić do błogostanu. Zastosowałem cześć opisanych metod i stwierdzam, że e-book napisany przez Paulinę jest uświadamiającym narzędziem, który pomoże niejednemu czytelnikowi – wystarczy znaleźć najbardziej przydatna dla siebie metodę i wdrożyć ją w życie. Moje ulubione metody to dziennik rozwoju oraz szeroko pojętą aromaterapia. „

Mateusz Szmytkowski, nauczyciel wychowania fizycznego, doradca zawodowy, trener, aktywny sportowiec

Praktyczny towarzysz w życiowych zmianach…

„Jesteś na życiowym zakręcie? A może szukasz sposobu na to, jak sprawić by życie było łatwiejsze i przyjemniejsze? E-book „Droga do siebie. 7 technik które odmienią Twoje życie” jest zaproszeniem do wspólnej podróży ku lepszemu życiu, gdzie rolę przewodniczki  pełni  psycholog Paulina Gaworska – Gawryś. Walka o lepsze życie to przygoda, podczas której warto mieć obok siebie mądrego towarzysza. I taki jest też e-book Pauliny.

Choć tytuł mówi o 7 technikach, to czytelnicy poznają więcej skutecznych, a jednocześnie prostych ćwiczeń, wpływających znacząco na poprawę jakości życia. 7 technik, o których pisze Autorka, to metody o udowodnionej naukowo skuteczności. W odróżnieniu od akademickich publikacji e-book charakteryzuje się tym, że  Paulina pisze szczerze i otwarcie o własnych doświadczeniach z tymi praktykami, a nie tylko przedstawia naukowe wywody. Na uwagę zasługuje  prosty i przystępny sposób wyrażania treści, dzięki czemu z łatwością czyta się kolejne rozdziały.

Na wyróżnienie w moim odczuciu zasługują treści zawarte w rozdziale drugim, gdzie zostało przedstawione ćwiczenie, o którym wiem, że było stosowane z powodzeniem na amerykańskich żołnierzach. Pomogło ono weteranom poradzić sobie z traumami wojennymi, i wiem też z własnego doświadczenia, że dzięki temu ćwiczeniu żyje się łatwiej, radośniej i spokojniej. A to tylko jedna z technik opisanych w e-booku.

Jestem pod wrażeniem pracy, którą autorka włożyła w przygotowanie tej publikacji. Jestem pewna, że treści w niej zawarte będą pomocne, i dla osób które przeżywają trudne chwile, jak i dla tych, którzy szukają sposobu na szczęśliwsze życie, czy też lepsze wykorzystanie swojego potencjału.”

Justyna Wójcik, psycholog

e-book droga do siebie

Pokazuje jak czerpać radość z małych momentów…

„E-book „Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” to bardzo dobra i szczera publikacja. Wierzę, że pomoże wielu osobom, które potrzebują wsparcia psychologicznego i motywacji do zmian w swoim życiu po to, aby czerpać radość z małych momentów i praktykować wdzięczność. Każdy, kto czuje, że potrzebuje wsparcia psychologicznego, znajdzie w nim mnóstwo wartościowych informacji. Paulina udowadnia, że terapia psychologiczna to bardzo dobry krok do życiowych zmian. E-book Pauliny to kawał dobrej roboty.

Serdecznie polecam lekturę! Naprawdę warto!”.

Małgorzata Kalbarczyk-Leonczuk,

Copywriterka w Verbal Fairy https://www.verbalfairy.pl

E-book Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie – kupisz w sklepie czytaj-na-walizkach.pl do końca czerwca w specjalnej cenie 39 zł!

PS. Jeśli chcesz zrecenzować e-book, opowiedzieć o nim na swoim blogu, masz jakieś pytania – napisz do mnie na: kontakt@czytaj-na-walizkach.pl

Zobacz mój wpis o realizacji marzenia

 

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook