Bez kategorii

Dylematy, niedziela i Majorka

Decyzje, wybory i dylematy – to mój stan obecny. Trochę jeszcze w zawieszeniu, ale powoli działam i decyzja, którą podjęłam niebawem zostanie sfinalizowana. Nawet najbardziej ryzykowny wybór jest lepszy niż trwanie w zawieszeniu, mniej stresu i frustracji, przynajmniej u mnie. Myślę, że na początku października wszystko się wyklaruje, a ja zrobię ogromny krok do przodu.

Jesień zawitała już na całego, nawet przyprowadziłam ją do domu w postaci wrzosów (pokazywałam na insta) i zapraszam też do stołu (pierwszy raz jadłam figi – i szczerze takie sobie są, ale za to ładnie wyglądają).

niedziela

Przez myślenie, spisywanie i ogarnianie planu i urzędowych spraw zaniedbałam czytanie, a sterta książek rośnie. Nie przeszkodziło mi to w obejrzeniu serialu ,,I nie było już nikogo / And Then There Were None „ na podstawie książki Agaty Christi, a poleciła go na swoim fanpage Palma Kokosowa. Bardzo mnie wciągnął, jeszcze w gimnazjum czytałam tę książkę i mogłam sobie wszystko przypomnieć.

Ciekawe linki:

Zajrzyjcie na bloga Oli mallorca4you.pl, kiedy u nas szaro i buro poprawiam sobie humor zdjęciami z tego pięknego kraju, Ola bardzo ciekawie pisze o ciekawych miejscach do zwiedzania i pysznej hiszpańskiej kuchni.

niedziela

Pomagając przyjaciółce w przygotowaniach do ślubu, wpadłam na genialny blog przygotowaniadoslubu.com.pl, na którym dziewczyny podają przepisy na wszystko od pierwszego tańca, po zadania druhny, po prezenty dla gości. Zachwycił mnie tort muffinkowy- zobaczcie sami, chyba sama taki wybiorę

Zabawne porównanie pracujących na etacie i freelancerów

Bardzo pomocny wpis Uli o tym jak działać na Facebooku

Oraz Julia o tym, że kobiety to nie rzeczy, co bardzo trafnie wpisuje się w ostatnią burze polityczną jaka przechodzi w kraju.

A u mnie:

Podróże: Zamek Czersk

Książki i filmy: Nerve, Nigdy nie jest za późno, Odstresownik, 3 filmy o kobietach

Ważne: akcja PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ – dla wszystkich, którzy kochają książki i chcą mieć nowe, zorganizowana przez Magde z savethemagicmoments.pl i Dagmarę socjopatka.pl , odsyłam do dziewczyn, ale już niedługo spodziewajcie się wpisu u mnie.

Zajrzyjcie, jeśli przegapiliście, szczególnie jeśli macie dużo wolnego czasu w niedzielę. A jak Wasz tydzień?

Share this Story
 • książka o Oscarach
  Książki

  Książka o Oscarach – Oscary. Sekrety największej nagrody filmowej

  Oscary dla jednych wspaniałe nagrody dla najlepszych filmów, dla innych skomercjalizowany objaw słabości amerykańskiego przemysłu filmowego i targowisko próżności. Czym są ...
 • Bez kategorii

  Dylematy, niedziela i Majorka

  Decyzje, wybory i dylematy – to mój stan obecny. Trochę jeszcze w zawieszeniu, ale powoli działam i decyzja, którą podjęłam niebawem ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Co zobaczyć w Kampinosie, czyli komary mutanty, strach przed kleszczami i gramy w zielone

Wyprawa do Kampinoskiego Parku Narodowego chodziła nam po ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook