Podróże
Co robić w Warszawie

Co robić w Warszawie? Darmowy e-book!

Dużo osób pyta mnie – co można zrobić ciekawego w Warszawie, gdzie pójść, co warto zwiedzić lub gdzie pójść na mniej standardową randkę. Pomyślałam, że wyjdę naprzeciw potrzebom i stworzę taki subiektywny mini-przewodnik o miejscach w Warszawie, gdzie można pójść i co zobaczyć w Warszawie. I oto jest, już możecie go bezpłatnie pobrać.

Przyświecał mi cel, aby była to forma zwięzła, przystępna i łatwa do odczytu na smartfonie w podróży. Najważniejsze informacje służące za inspiracje, które pozwolą spędzić w Warszawie fajnie czas w czasie weekendu, urlopu, odwiedzin u krewnych czy przyjaciół.

Co robić w Warszawie

E-book jest dla wszystkich, którzy pragnął pomysłu na spędzenie czasu w Warszawie. Nie tylko dla turystów, ale również dla mieszkańców.

Co znajdziesz w e-book u Co robić w Warszawie?

Top 45 najlepszych atrakcji w Warszawie, listę super miejsc, które spodobają się każdemu dziecku, Top 15 pomysłów na aktywne spędzanie czasu w Warszawie, a także sezonowe atrakcje w stolicy, które sprawią Ci wiele frajdy. A to wszystko w przystępnej formie.
Konkretne miejsce i adresy, które Cię zaciekawią i sprawią że twój pobyt w Warszawie będzie lepszy.

Dla kogo?

Dla każdego – kto planuję urlop weekend albo wyjazd do Warszawy. Dla każdej osoby, która chce spędzić ciekawie czas z bliskimi. ma ochotę na aktywne poznawanie swojego miasta. Bezpłatny e-book  jest dla wszystkich którzy przyjeżdżają do stolicy i pragną nie tylko tu pracować, ale również poznać jej niecodzienny urok.

Korzyści

 • Nie będziesz musiał się zastanawiać, gdzie iść, ani gdzie zabrać swoich bliskich, żeby pokazać im stolice – pomysły masz w e-booku.
 • Bez problemu zaplanujesz weekend, urlop lub fajny dzień w Warszawie – z dziećmi, partnerem lub przyjaciółmi.
 • Zaoszczędzisz czas na wertowanie stron z atrakcjami i ciekawostkami, w e-boku masz wszystko w jednym miejscu.
 • Warszawa nie będzie miała dla ciebie tajemnic, możesz zaplanować dzień na zwiedzanie, przygotować specjalne atrakcje dla dzieci lub zabrać swojego ukochanego lub ukochaną na aktywną randkę.
 • Mini-przewodnik to najważniejsze miejsca oraz niecodzienne pomysły na świetnie spędzony czas.

Pobierz już teraz i poznawaj Warszawę razem ze mną!
PS.Jeśli e-book Ci się spodoba, powiem Ci w sekrecie, że planuje robić sezonowe dodatki, plus pomyśleć o innych miastach, które bardzo mi się podobają i dobrze je znam. Zapisz się na newsletter, aby nic Cię nie ominęło.

Jak Ci się podoba e-book? Co planujesz zobaczyć w Warszawie?

Share this Story
 • Co robić w Warszawie
  Podróże

  Co robić w Warszawie? Darmowy e-book!

  Dużo osób pyta mnie – co można zrobić ciekawego w Warszawie, gdzie pójść, co warto zwiedzić lub gdzie pójść na mniej ...
 • co można robić jesienią w Warszawie
  Rozwój

  Co można robić jesienią w Warszawie?

  Jesień dla jednych czas leżenia pod kocykiem, nadrabiania seriali i czytania książek. Dla innych najlepsza pora na podróże i szukanie nowych ...
 • Podróże

  Spacerem po Warszawie?

  Kolejny raz Warszawa mnie zachwyca, tak może jestem dziwna, ale lubię to miasto. W środę byłam na super spacerze z przewodnikiem ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Podróże

Zobacz również

Pakowanie na wyjazd, czyli jak zaplanować krótką podróż?

Odpoczywam, kiedy wyjeżdżam, a Ty? U mnie krótka ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook