Rozwój
ebook lato mój czas

Co robić latem? Pobierz bezpłatny e-book z inspiracjami

Gorące promienie słońca ogrzewają Twoją skórę, wiatr rozwiewa włosy, a Ty w spokoju delektujesz się pysznym drinkiem – piękny obrazek, prawda? Jednak dobrze wiem, że wiele osób nie tak spędzi wakacje. Część owszem wyjedzie, ale na krótko, raczej gdzieś blisko, a urlop szybko się kończy. Jednak dwa miesiące letnich wakacji mogą być piękne bez względu na okoliczności i liczbę dni urlopowych. Łap inspirację, co robić latem i pobierz bezpłatny e-book ,,Lato. Mój czas! 35 pomysłów jak spędzić czas w zgodzie z sobą”.

Co robić latem, aby spędzić udane wakacje?

Jakie będą Twoje letnie miesiące zależy od Ciebie – Twojego nastawienia, myśli oraz potrzeb. To właśnie teraz możesz zaplanować wspaniałe aktywności, które pomogą Ci naładować baterie i zadbać o swoje potrzeby tak jak lubisz.

Lato to dobry moment na zatrzymanie się i zastanowienie się, co lubisz i czego potrzebujesz. To też wyjątkowy czas na eksperymentowanie i sprawdzanie, co Ci służy, a czego nie chcesz już w swoim życiu.

bezpłatny e-book

Z myślą o wszystkich kobietach, które troszczą się o swoich bliskich, planują rodzinne wyjazdy i spotkania, przygotowałam coś specjalnego na te letnie miesiące e-book z inspiracjami ,,Lato. Mój czas! 35 pomysłów jak spędzić czas w zgodzie z sobą”.

Znajdziesz w nim pomysły na różne aktywności w 4 obszarach, o które możesz zadbać bez względu na okoliczności: umysł, emocje, relacje i ciało.

Pobierz bezpłatny e-book na lato i ciesz się wakacjami!

Każda kobieta zasługuje na odpoczynek, chwilę wytchnienia i wspaniałe wakacje. Ty możesz je sobie zaplanować właśnie dzisiaj, bez względu na to, czy jedziesz na gorące Kanary, Morze Bałtyckie, czy do rodziców na wieś.

Nawet, jeśli Twój lipiec i sierpień to czas wzmożonej pracy, możesz zadbać o siebie nigdzie nie wyjeżdżając. Wykorzystaj weekendy, popołudnia i poranki, aby zaplanować najlepsze możliwe wakacje.

Łap e-booka i ciesz się wspaniałymi momentami. POBIERZ BEZPŁATNY E-BOOK!

ebook lato mój czas

35 inspiracji to tylko początek, w e-booku znajdziesz kartę do samodzielnego wydruku i uzupełnienia. Możesz tam wpisać swoje pomysły na wspaniałe aktywności, które pomogą Ci odzyskać energię i zadbać o siebie.

Chce bezpłatny e-book!

Specjalna akcja wakacyjna

Każdy kto pobierze e-book ,,Lato. Mój czas! 35 pomysłów jak spędzić czas w zgodzie z sobą” dostanie kod rabatowy 10% do wykorzystania na zakup e-booka ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie” (PRZECZYTAJ REKOMENDACJE I ZOBACZ CZY TO COŚ DLA CIEBIE) do wykorzystania do końca wakacji!

Share this Story
  • ebook lato mój czas
    Rozwój

    Co robić latem? Pobierz bezpłatny e-book z inspiracjami

    Gorące promienie słońca ogrzewają Twoją skórę, wiatr rozwiewa włosy, a Ty w spokoju delektujesz się pysznym drinkiem – piękny obrazek, prawda? ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Rozwój

Zobacz również

Walentynki w domu – 3 sposoby jak zrobić sobie miłe chwile

Walentynki – dla jednych święto komercji, dla innych ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook