Bez kategorii

Co nowego? #1+ link party

Postanowiłam zrobić nowy tygodniowy cykl – Co nowego? , gdzie będę publikować ciekawe linki, odnośniki do wydarzeń, które w jakiś sposób mnie zainteresowały czy polecać artykuły warte przeczytania.

Co nowego? – Link Party i wydarzenia

Dziś pierwsze Link Party,

 • jeśli masz ochotę zostaw link do swojego bloga (możesz to zrobić przez cały weekend)
 • odwiedź 3 osoby, które opublikowały komentarz przed Tobą (jeśli jesteś pierwszy, wróć w niedzielę i odwiedź ostatnie blogi na liście)
 • baw się dobrze:)
 • Zaczynamy!

W tym tygodniu działo się troszkę, po pierwsze dostałam się na WroBlog, imprezę dla blogerów organizowaną we Wrocławiu. Bardzo się cieszę, że odwiedzę swoje ukochane miasto i do tego spędzę czas na motywującym evencie. Na razie szukam transportu i noclegu, jeśli macie godne polecenia miejscówki napiszcie, będę wdzięczna.

W tym tygodniu wzięłam udział w bardzo fajnej akcji organizowanej przez Paulinę z bloga yakie-fayne.plBlogerki dla kobiet, gdzie zaprasza do współpracy blogujące kobietki, aby podzieliły się swoimi sposobami na motywację, podnoszenie samooceny, pewności siebie, opowiedziały o swojej drodze jak osiągnęły sukces i spełniły marzenia. Informacje znajdziecie na fanpage Active Blog.

A tu mój tekst Rób to co kochasz i nie oglądaj się na innych . Zapraszam.

co nowego

Zobaczcie, kto w tym roku wygrał Literacki Debiut Roku, konkurs dla młodych pisarzy organizowany przez Wydawnictwo NOVAE RES, jeśli jesteście ciekawi zajrzyjcie tutaj.

Zapraszam do poczytania przy kawce bardzo ciekawego magazynku, w którym jestem szefem redakcji psychologia – Magazynu PRZESTRZEŃ, gdzie swoje prace prezentują młodzi artyści, znajdziesz recenzje interesujących książek z dziedziny psychologii, kultury i sztuki. Już za chwile nowy numer.

Co nowego? – Polecajki

Genialny tekst, jak to jest z kobiecą pewnością siebie

Piosenka tego tygodnia

We dwoje, czy sama?

Co nowego? – U mnie

Info o last minute – moje wrażenia

Recenzja książki ,,Sukienka z mgieł”

Przypominam o akcji #ksiazkawpodrozy

ksiazkawpodrozy

Wybieracie się na WroBlog? Pochwalcie się jak Wam minął tydzień?

Zapisz

Zapisz

Share this Story
 • Rozwój

  Odkrycia roku 2016, czyli co mnie zachwyciło?

  Rok 2016 był pełen zmian, intensywnego czasu wyborów, ale także był rokiem miłym i przyjemnym. Przez 12 miesięcy odkryłam wiele ciekawych ...
 • Bez kategorii

  Co nowego? #1+ link party

  Postanowiłam zrobić nowy tygodniowy cykl – Co nowego? , gdzie będę publikować ciekawe linki, odnośniki do wydarzeń, które w jakiś sposób ...
 • Książki

  Recenzja TO-groza puka do drzwi

  ,,To” Stephen King ,,Dzieci, fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto: magia istnieje”. S.K. ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Bez kategorii

Zobacz również

Co zobaczyć w Kampinosie, czyli komary mutanty, strach przed kleszczami i gramy w zielone

Wyprawa do Kampinoskiego Parku Narodowego chodziła nam po ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook