Książki
bookmeeting

Bookmeeting – spotkanie książkoholików w Warszawie

Już w sobotę odbędzie się organizowane przez mnie wydarzenie ,,Bookmeeting – spotkanie książkoholików w Warszawie”. Czas, gdzie bez względu na gatunek czy ulubionych autorów, w przyjemnej atmosferze będziemy mogli porozmawiać, o tym co najciekawsze, czyli o książkach.

Bookmeeting – spotkanie książkoholików w Warszawie

: Szukałam dla siebie miejsca, gdzie mogą porozmawiać z innymi ludźmi na temat książek. I trafiałam na miejsca, gdzie mówi się tylko o tym co popularne i znane, lub gdzie hołubione są jedynie książki i autorzy ,,z wyższej półki”, niszowi lub rzadko spotykani przez masowego odbiorcę. I nie mogłam się odnaleźć ani tu, ani tam. Dlatego postanowiłam stworzyć własne miejsce i zaprosić ludzi, którzy tak jak ja kochają książki, mają swoje ulubione gatunki lub pisarzy, ale są otwarci na poznawanie nowych. Nie oceniają, a dyskutują. Zależy im na pozytywnej atmosferze i zarażaniu innych pasją do czytania.

bookmeeting

Z potrzeby serca i dzielenia się opiniami o książkach powstał pomysł spotkania, gdzie każdy człowiek i każda książka będzie tak samo ważna. Chce stworzyć spotkania, które pozwolą na inspirowanie siebie nawzajem ciekawymi tytułami bez względu na gatunek, autora czy popularność danej książki. Bez zadęcia i negatywnych ocen.

Spotkanie, gdzie każdy kto przyjdzie będzie miał szansę poznać innych ludzi zakochanych w literaturze, będzie mógł podzielić się swoimi fascynacjami i poczuć, że czytanie to nie tylko sport dla indywidualistów ?

O książkach i dla książek

W tym momencie nie ma już wolnych miejsc, ale wiele pytań od zainteresowanych osób, skłania mnie ku myśli o kolejnych spotkaniach. Zobaczymy jak wypadnie to wydarzenie i będę myśleć dalej.

Gościem spotkania będzie pisarka Katarzyna Gacek, autorka książki ,,W” jak morderstwo”, która opowie o procesie pisania książki, lekturach, które skradły jej serce oraz swoich literackich fascynacjach.

bookmeeting

Później każdy z uczestników będzie mógł opowiedzieć o książce, która skradła mu serce i zarazić innych miłością do danego gatunku, autora lub pozycji. Cały plan wydarzenia można pobrać w PDF.

2.03.2019 11.00 – 13.00 Bookmeeting – spotkanie ksiażkoholików w Warszawie

Klubo Kawiarnia Alternatywy ul. Puławska 130 Warszawa

Patronami wydarzenia są:

  • Dom Wydawniczy ,,REBIS”
  • Oficynka
  • Atramentowe Książki
  • Klubo Kawiarnia Alternatywy

Do zobaczenia książkoholicy ?

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook