Książki
Bookmeeting 3

Bookmeeting 3 – wydarzenie dla pasjonatów czytania w Warszawie!

Znów się spotkamy na żywo! Trzecie spotkanie książkoholików w Warszawie już 21 marca w sobotę. Książki, pasjonaci i ciekawe dyskusje to nas czeka na wiosnę. Bardzo się cieszę, że Waszymi pytaniami o termin zachęciliście mnie do zorganizowania kolejnego spotkania ,,Bookmeeting 3 – spotkanie książkoholików w Warszawie”. Co tym razem będzie się działo na spotkaniu? Już Wam zdradzam kolejne szczegóły.

Reportaż nie jedno ma imię

Tematem trzeciego Bookmeetingu jest ,,Reportaż – różne oblicza rzeczywistości” – będziemy dyskutować o gatunku, jego specyficznych cechach, a także najlepszych reportażach jakie przeczytaliśmy w naszym życiu. Każdy z uczestników będzie miał okazję opowiedzieć o jednej książce, która z gatunku reportaży najbardziej zapadła mu w pamięć.

Spotkanie uświetni swoją obecnością Michał Larek, pisarz i twórca wielu znakomitych książek, m.in. reportażu ,,Martwe ciała”, który stworzył w raz z Waldemarem Ciszakiem. Jest to reportaż śledczy o brutalnym psychopacie i szczegółowym śledztwie prowadzonym przez policję. Obecnie najnowsza książka autora to ,,Chirurg” – mroczny thriller. Michał Larek to również twórca podcastu, więc jeśli masz ochotę na tajemnicze i czasami mrożące krew w żyłach historie, posłuchaj ,,Zabójczych opowieści”. Już się nie mogę doczekać na spotkanie na żywo.

Bookmeeting 3

Bookmeeting 3 – dla kogo jest to spotkanie?

Organizowane przez mnie wydarzenie jest dla każdego, kto kocha literaturę, lubi o niej rozmawiać, a w tym szczególnym przypadku fascynuje go przedstawianie różnych elementów rzeczywistości w reportażach. Czasem mrocznych, czasem zabawnych, nierzadko intrygujących i zostawiających niedosyt w czytelniku.

Reportaże to dla mnie gatunek, który mnie fascynuje od dawna. Mimo, że wiele zostawia mnie z niewesołymi myślami, zmusza do refleksji, czasami przeraża i niepokoi. To z drugiej czuje ogromną fascynację reportażami, pokazywaniem przez autorów świata, na który często zamykamy oczy.

Tu kilka propozycji z gatunku reportaż:

Bookmeeting 3

Jak się zapisać na Bookmeeting 3 – spotkanie książkoholików w Warszawie?

Zapisy na wydarzenie ruszają już jutro – w sobotę 29.02 i potrwają do 3.03, jest tylko 10 miejsc (link do zapisów znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebook’u), więc serdecznie zachęcam do niezwlekania, szczególnie (co mnie bardzo cieszy) wiele osób do mnie pisało, że bardzo chce przyjść. Takie wiadomości są najlepsze i wzbudzają ogromną motywację do działania.

Spotykamy się już 21 marca w sobotę od 11.00 do 13.30 w Klubokawiarni Alternatywy, która gości nas po raz trzeci. Znajdziemy w niej pyszną kawę i cudowne przekąski – ciasta, kanapki i inne pyszności, które serwują pasjonaci.

Wspaniałym partnerem całego wydarzenia jest Wydawnictwo Oficynka, które obdarzy uczestników książkami oraz dzięki współpracy z wydawnictwem mam okazje zaprosić na spotkanie Pana Michała Larek. Jestem ogromnie wdzięczna, że promować czytelnictwo można wspólnie na bardzo wielu frontach.

Najświeższe informacje zawsze na stronie wydarzenia Bookmeeting 3- spotkanie książkoholików w Warszawie i na moim Instagramie, szczególnie w relacjach na InstaStory.

Serdecznie Was zapraszam już dzisiaj.

Tu znajdziesz informacje o poprzednich edycjach:

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook