Książki
Bookmeeting 2

Bookmeeting 2 – spotkanie książkoholików w Warszawie

Po wielu bojach i walkach z rzeczywistością, ogłaszam, że druga edycja Bookmeeting odbędzie się już 19 października. Spotkanie dla miłośników książek, rozmów oraz poznawania gustów innych osób – każdy znów będzie miał szansę zainspirować i pobyć we własnym gronie. Bookmeeting 2 – spotkanie książkoholików w Warszawie to inicjatywa, na której nie może Cię zabraknąć.

Bookmeeting 2 – co to takiego?

Pomysł na spotkanie wielbicieli książek i czytania wpadł mi na początku tego roku. W marcu była pierwsza edycja Bookmeeting – spotkanie książkoholików w Warszawie, na którym dopisywała frekwencja oraz humory. Jego gościem była pisarka Katarzyna Gacek, która opowiadała o swojej książce ,,W jak morderstwo”.

Bookmeeting 2

W organizacji spotkań przyświeca mi idea, że książki nie tylko warto czytać, ale też warto rozmawiać. Wymieniać się poglądami na różne tematy, inspirować do czytania książek, których w innym przypadku byśmy nie przeczytali. Chciałam, aby w kameralnym, przyjemnym gronie mieć czas pobyć ze sobą i z literaturą.

O czym, gdzie i dlaczego warto być?

Druga edycja Bookmeeting 2 – spotkanie książkoholików odbędzie się w sobotę 19 października od godziny 11.00- 13.00. dwie godziny pełne książek, ciekawych historii i opowieści.

Miejsce, które jest wspaniałą inicjatywą Klubkawiarnia Alternatywy na ul. Pławskiej 130 na warszawskim Mokotowie, będzie znów gościć książkoholików. A tematem jesiennego Bookmeeting 2 jest: Kryminał, thriller, horror – czy lubimy się bać?

Porozmawiamy sobie o sławnych pisarzach, którzy nie boją się pisać o grozie i strachach, czy kryminalnych zagadkach. Poznamy pisarkę Elizę Korpalską i jej inspiracje oraz skąd bierze pomysły na fabułę. Dla każdego z uczestników będzie książkowy upominek, a dobrej kawy oraz żartów nie zabraknie.

Jest tylko jedno ,,ale”. Na spotkanie może zapisać się tylko i aż 10 osób. Dlatego kto pierwszy, ten lepszy.

Tu link do zapisów:  ZAPISUJĘ SIĘ! 

Bookmeeting 2

Bookmeeting 2 – kilka spraw organizacyjnych

Całe spotkanie Bookmeeting 2 – spotkanie ksiażkoholików w Warszawie jest bezpłatne, organizuję je, bo chce poznać nowych ludzi, dowiedzieć się co kochają książkach, dlaczego czytają kryminały, thrillery czy książki grozy. Klubokawiarnia Altenatywy udostępnia nam swoje miejsce, dlatego kupno kawy, herbaty czy pysznego ciasta przez uczestników jest podziękowaniem dla wspaniałych ludzi, którzy ją prowadzą. Wydawniczymi patronami spotkania są dwa wydawnictwa – Wydawnictwo Oficynka oraz Wydawnictwo Znak – bardzo dziękuję im za wsparcie i już pakuję dla Was pierwsze książki 😉

Zapisy będą trwać, aż do zapełnienie miejsc. Pamiętajcie, że jest ich tylko 10! Na bieżąco będę informować o wszystkich ważnych rzeczach na moim koncie na Instagramie (InstaStory) oraz na FB czytaj-na-walizkach.pl. Szykujcie swoje ulubione kryminały, horrory czy thillery i rezerwujcie czas w sobotę 19 października, abyśmy w jesiennym klimacie mogli porozmawiać o tym czy i dlaczego lubimy się bać.

Masz swój ulubiony kryminał, thriller czy horror?

Ostatnim bardzo ciekawym kryminałem jaki przeczytałam był Kasztanowy ludzik Soren’a Sveistrup’a, jeśli szukacie czegoś ciekawego do przeczytania, to ta książka ma premierę już 2.10. 2019. Dobrego czytania.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Top 13 – najlepsze książki 2020

Kiedy myślałam, o tym zestawieniu najlepszych książek 2020 ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook