Książki
dedykacje do książki do wydruku

4 dedykacje do książki do wydruku (PDF)

Książki są wspaniałym prezentem dla osób w każdym wieku – dorosłych, dzieci i seniorów. Ja obdarowuję nimi rodzinę i przyjaciół, a kiedy sama dostanę książkę bardzo się cieszę. Szczególnie, taką, którą chciałam przeczytać od dawna. Kiedy już znajdziemy idealną lekturę, można jeszcze bardziej podkreślić, że ofiarowany prezent jest wyjątkowy. Jak? Dedykacje do książki są niezwykle prostym, a bardzo efektownym dodatkiem. Nie musisz jej pisać w książce, możesz skorzystać z moich propozycji zamieszczonych w PDF – Dedykacje do książki do wydruku.

Dedykacje – po co je pisać w książkach?

Książka, którą dajemy bliskiej osobie w prezencie ma być wyjątkowa. Nie tylko wskazuje na to, że znamy gust przyjaciela czy członka rodziny, ale także chcemy dać mu coś co zostanie z nim na dłużej. Kiedy dajemy książki w prezencie warto zaznaczyć, jak ważna czy wyjątkowa dla nas jest więź z daną osobą. W tym celu, warto posłużyć się dedykacją. Kilka słów skreślonych w książce może pokazać obdarowanemu, jak jest dla nas ważny.

dedykacje do książki do wydruku

Pisanie po książkach nie zawsze jest mile widziane, dlatego bardzo dobrym pomysłem jest dołączenie ozdobnej kartki, na której skreślisz kilka słów. Będzie ona swoistą niepowtarzalną pocztówką, która może również służyć za zakładkę.

Dedykacje do książki – inspiracje i cytaty

Co napisać w dedykacji? Przede wszystkim pisz od serca, to co myślisz i chcesz pokazać. Słowa najlepiej dostosować do typu relacji jaka łączy Cię z daną osobą oraz jej wieku. Jeśli nie wiemy, co napisać z pomocą przyjdą nam cytaty, anegdotki czy słowa związane z bliską osobą. Na blogu pisałam kilka razy o cytatach idealnych na dedykacje do książki, tutaj znajdziesz wiele interesujących przykładów:

Cytaty – dedykacje do książki na ślub

Dedykacje do książki dla dzieci

Najpiękniejsze cytaty na dedykację do książki

Dedykacje do książki do wydruku

Stworzyłam cztery karty – dwie bardziej zimowo-świąteczne, dwie uniwersalne z pięknymi cytatami, które możesz wydrukować na drukarce lub w drukarni i dołączyć do książki, którą dasz komuś w prezencie. Dedykacje do książki do wydruku są ciekawym uzupełnieniem prezentu i dodatkowo nie niszczą książki. Słowa zawarte w cytatach możesz dostosować do przemyśleń, które chcesz przekazać danej osobie. Mam nadzieję, że karty będą Ci dobrze służyć.

Pobierz  PDF – Dedykacje do książek do wydruku.

dedykacje do książki do wydruku

Mam nadzieję, że takie wydrukowane dedykację spodobają się Wam i Waszym bliskim. A prezenty, które podarujecie i dostaniecie będą Was bardzo cieszyć.

Share this Story
  • dedykacje do książki do wydruku
    Książki

    4 dedykacje do książki do wydruku (PDF)

    Książki są wspaniałym prezentem dla osób w każdym wieku – dorosłych, dzieci i seniorów. Ja obdarowuję nimi rodzinę i przyjaciół, a ...
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Książki

Zobacz również

Jak wytresować lorda. O elitarnych szkołach z internatem

Kiedy wybierasz do czytania reportaż, wiedz, że zostaniesz ...

Droga do siebie

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Darmowy e-book

Facebook