Czytaj na walizkach

Subiektywnie o książkach, podróżach i życiu pełnym niespodzianek

Share Week 2017, czyli blogi, które lubię

24 marca 2017 paulina komentarzy 6

Ciekawa akcja, która promuje twórców i ich miejsca w sieci. Pokazuje, że blogosfera umie się zjednoczyć, a wartość dzielenia się jest równie istotna co fejm, współprace i kasa. Pomysłodawcą akcji SHARE WEEK jest Andrzej Tucholski, który organizuje ją już szósty raz!

Share Week moimi oczami

Co ma w sobie ta akcja, że jest inna niż kolejny internetowy łańcuszek? Chyba idea polecenia, brak przymusu, a jedynie pokazanie światu prawdziwej wartości wpisów innych osób, które inspirują, zaciekawiają, uczą i pomagają.

W akcji biorę udział po raz pierwszy, ale myślę, że nie ostatni. Największym wyzwaniem jest to, że można polecić tylko 3 blogi. Znaczy doprecyzuje, polecić można więcej, ale w ankiecie Andrzeja zgłaszamy tylko 3 typy. I jak tu wybrać? Było ciężko, ale zdecydowałam się na 3 całkowicie różne blogi, które bardzo lubię, a na każdym znajduję coś innego.

share week

socjopatka.pl

Blog Dagmary przyciąga mnie jak magnes. Bardzo lubię socjopatkę za nietuzinkowe poczucie humoru, zajmowanie się ważnymi i trudnymi tematami społecznymi, zaangażowanie w działania na rzecz innych oraz umiejętność łączenia wielu rzeczy, co jej wychodzi znakomicie. Znajdziecie tu i dobrą książkę i porady jak się motywować lub ogarnąć swoje zabiegane życie, a dodatkowo przeczytacie prawdziwe, poruszające teksty, które złapią Was za serce.

share week

pieniadzjestkobieta.pl

Od Diany uczę się jak zarządzać swoimi funduszami, jak z głową planować budżet, wydatki i znaleźć czas na przyjemności. O pieniądzach, oszczędzaniu i ważnych sprawach kobiecym okiem w pięknym wydaniu. Lubię zaglądać na pieniadzjestkobieta.pl bo zawsze znajdę tam garść konkretnych i prostych do wdrożenia rad, które pomagają mi okiełznać swoje finanse.

share week

adreamerslife.pl

Blog Angeliki kocham za wspaniałe kadry, mądre przemyślenia, spójnie przedstawianą idee slow life, która na tym blogu wydaje się prawdziwa i realna do wprowadzenia. Piękne stylizacje, porady na temat tego, jak zadbać o siebie na różnych płaszczyznach plus ciekawe relacje z podróży, z wyjazdów małych i dużych. Codzienność, która urzeka i zawsze wywołuje niedosyt, tak, że na blog Angeliki wracam regularnie.

Tylko 3, ale za to najwyższej jakości. Polecam Wam blogi dziewczyn z całego serca. Mogła bym tu wypisać całą listę ciekawych miejsc w sieci, do których zaglądam. Jednak będzie na to jeszcze czas. Weźcie udział w zabawie i polećcie swoje typy, pamiętajcie, aby wypełnić formularz na blogu andrzejtucholski.pl, aby Wasz głos się liczył.

#blogi#ciekawe blogi#polecam blogerów#share week 2017#twórcy intenetowi

Miło mi że tu jesteś, jeśli tekst Ci się spodobał. Pozostaw po sobie jakiś ślad.

Każdy komentarz to dla mnie zastrzyk motywacji.

Zobacz również moje najpopularniejsze wpisy

Poprzedni wpis

Następny wpis

Najnowsze wpisy