Czytaj na walizkach

Subiektywnie o książkach, podróżach i życiu pełnym niespodzianek

Spacerem po Warszawie?

26 sierpnia 2016 paulina komentarzy 29

Kolejny raz Warszawa mnie zachwyca, tak może jestem dziwna, ale lubię to miasto. W środę byłam na super spacerze z przewodnikiem po jednej z dzielnic Warszawy. Co w tym niezwykłego? A to, że czasem można przejść tysiąc razy koło jakiegoś bloku i nie wiedzieć, że to, tu kręcili 40 latka, albo na patio kamienicy można zobaczyć mury getta warszawskiego.

Spacerem po Warszawie

Jeśli lubicie chodzić, poznawać nowe ciekawe historie o miejscach, które mają swoją chlubną bądź nie przeszłość, wybierzcie się na taki spacer. Jest praktycznie darmowy, wrzucasz, jeśli chcesz kilka złotych do kapelusza przewodnika, który dzielnie prowadzi nas po ścieżkach i bezdrożach warszawskich dzielnic.

Spacer po ,,Dzikim Zachodzie”, czyli na zachód od galerii Złote Trasy, to mój drugi spacer po Warszawie, o pierwszym pisałam tu. 2 godziny poznawania historii budynków i miejsc związanych z XIX wiekiem, wojnami, Powstaniem Warszawskim( ogromne wrażenie robi elewacja budynków podziurawiona kulami w czasie Powstania Warszawskiego, albo stara balustrada dawnego dworca).

spacerem po warszawie

Taki spacer po Warszawie, czy innym mieście (wiem, że podobne spacery odbywają się po Lublinie) to miłe spędzenie czasu zarówno dla starszych jak i dla młodszych, alternatywa dla kina, teatru czy siedzenia w knajpie.

Informacje na temat spacerów po Warszawie szukajcie na Butem po Wawie.

spacerem po warszawie

spacerem po warszawie

spacerem po warszawie

spacerem po warszawie

spacerem po warszawie

Lubicie spacery?:) Słyszeliście o tego typu przechadzkach z przewodnikiem w innych miastach?:)

#atrakcje warszawa#butem po wawie#co robić w warszawie#nowe miejsca#spacerem po Warszawie#spacery#warszawa zabytki#zwiedzanie warszay

Miło mi że tu jesteś, jeśli tekst Ci się spodobał. Pozostaw po sobie jakiś ślad.

Każdy komentarz to dla mnie zastrzyk motywacji.

Zobacz również moje najpopularniejsze wpisy

Poprzedni wpis

Następny wpis

Najnowsze wpisy