Czytaj na walizkach

Subiektywnie o książkach, podróżach i życiu pełnym niespodzianek

Misz-Masz cz.5 Szalony tydzień

22 czerwca 2015 paulina komentarze 2

W tygodniowym zabieganiu na blogu nie działo się zbyt wiele, jednak u mnie ogromnie dużo. Dziś jeszcze krótko, ale już niedługo na blogu recenzje książek, relacje z wypraw do różnych miast i klika ciekawych tekstów. Kilka faktów i ciekawych linków.

DSC07933

Marzy mi się błogi relaks

Mój tydzień upłyną w szalonym tempie. Między stresem przed obroną pracy magisterskiej, był czas na spotkania i miłe wydarzenia. Początku zeszłego tygodnia nie wspominam zbyt dobrze, nieprzespane noce, stres czy praca magisterka jest ok i to ogromne pragnienie zakończenia pewnego etapu. Na szczęście, dziś mogę powiedzieć, że stres był nie potrzebny, rację miały osoby ze starszych lat, które przekonywały, że to najprzyjemniejszy egzamin na studiach:) Oficjalnie mogę napisać jestem magistrem psychologii (czytaj. Psychologiem). Mimo napiętego grafiku znalazło się miejsce na świętowanie z przyjaciółmi.

DSC08069

Pyszności

DSC08061

Już po obronie

Zaczęło się moje poszukiwanie pracy, ogarnianie życia, planowania przeprowadzki i organizowania całego świata na nowo. Jeszcze mam na to trochę mało czasu ze względu na praktyki i ostatni weekendowy maraton szkoleniowy, jednak od czwartku poświęcam się relaksowi i pisaniu tekstów.

szalony tydzień

szkolny tydzien

Z ciekawostek miałam przyjemność uczestniczyć w sesji zdjęciowej, pierwszej w moim życiu. Nie spodziewałam się, że ktoś kiedyś zaproponuje mi bycie modelką, ale jak widać nie ma rzeczy niemożliwych. Czwartek upłyną mi w wesołej atmosferze i odkrywaniu własnej kobiecości.

Weekend spędziłam w Warszawie, tym razem nie na zwiedzaniu, a na szkoleniu dotyczącym diagnozy i terapii dzieci z autyzmem, bardzo ciekawe szkolenie, dużo cennej wiedzy i doświadczeń, plus bardzo sympatyczne znajomości, które są ogromną wartością dodaną takich wyjazdów. Z ciekawostek nocowałam w hostelu Mish-Mash (polecam bardzo dobra miejscówka w centrum Warszawy), nazwa świetnie pasuje do dzisiejszego wpisu;) Na koniec mogę dodać, że to był naprawdę udany, choć męczący tydzień.

A na koniec kilka ciekawych linków:

Mniej znane fakty na temat psychologii (wracam do nauki angielskiego, dlatego poszukuję ciekawych filmików). Może jakieś znacie?

I książka, która pomoże Ci się lepiej dogadywać z innymi: Komunikacja bez barier

Zapisz

Zapisz

#marzenia o relaksie#misz-masz#obrona pracy magisterskiej#tydzień#Warszawa

Miło mi że tu jesteś, jeśli tekst Ci się spodobał. Pozostaw po sobie jakiś ślad.

Każdy komentarz to dla mnie zastrzyk motywacji.

Zobacz również moje najpopularniejsze wpisy

Poprzedni wpis

Następny wpis

Najnowsze wpisy