Ksiązki

Marzec – zapowiedzi książkowe

Pierwszy raz ten cykl pojawia się na moim blogu, ale idzie wiosna, więc czas na nowości. Chcę Wam dziś przedstawić trzy książki, których premiery możecie spodziewać się w marcu i które warto zapisać w zakładce do – przeczytania.

Zapowiedzi książkowe

Carpe Diem – Diane Rose

Premiera: 28.03.2017r.

Wydawnictw: Videograf S.A

Strona autorki Diane Rose

Pierwsza książka to nietuzinkowa powieść Carpe Diem, która porusza ważne problemy, mówi o miłości i życiu chwilą obecną. Już nie mogę się doczekać, aż wpadnie w moje łapki, szczególnie, że dostąpiłam zaszczytu zastania ambasadorką powieści.

zapowiedzi książkowe

,, Rosalie Heart ma 22 lata, studiuje prawo, dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem – szczęśliwa młoda kobieta czekająca już tylko na miłość. Jednak za nim zaczniecie jej zazdrościć, przemyślcie to. Rosalie zostało już tylko 600 dni życia. Pogodziła się z tym, że umrze. Teraz tylko stara się oswoić z tym swoich przyjaciół i rodzinę. Żyje chwilą i próbuje zrobić jak najwięcej. Nie myśli o miłości i związkach, uważa, że jest to dla niej zakazanym owocem. Po prostu trwa i czeka na ten ostatni dzień, kiedy już się nie obudzi. Jednak pewnego dnia Rosalie poznaje kogoś, z kim chciałaby spędzić jak najwięcej wspólnych chwil…”

Aleja starych topoli – Agnieszka Janiszewska tom I i II

Premiera: 15.03.2017r.

Wydawnictwo NOVAE RES

Niezwykła saga, której dzieje rozgrywają się w Warszawie, podwarszawskich majątkach i Paryżu. Akcja zaczyna się na początku XX wieku, historia kilku rodzin, szlacheckich i mieszczańskich konwenansów, intryg, miłości i tajemnic. Recenzja przedpremierowa – zajrzyj.

View this post on Instagram

Przedpremierowe czytanie 😉 Z dwutomową sagą #alejastarychtopoli spędzę weekend 😉 I będzie to #weekend wyjątkowy, bo w #dom z mamą, tak się stęskniłam. Czeka mnie dużo ciekawych rozmów, #weekendoffline, pyszne jedzonko i #chill 😉 Teraz tylko podróż i już za parę chwil będę w moich rodzinnych stronach. Im jestem starsza, tym bardziej doceniam powroty do domu. Dodatkowo powiem Wam w sekrecie, że to mama zaraziła mnie pasją do czytania, to ona zaprowadziła mnie do biblioteki jak miałam chyba 3-4 lata, pokazała ten piękny świat. Jestem jej za to bardzo wdzięczna 😉 #domamy #rodzinnie #weekendwdomu #books #lovebooks #mymum #newbooks #przedpremierowo #zaczytana #weekwndzksiazka #friday #chillout #wpodrozy #instabook #instabookblog #czytambolubie #instaread #czytajznami #czytajnawalizkach #czytaniejestsexy #powiesc #omilosci #mamajestsuper #dziekimamo

A post shared by czytaj-na-walizkach.pl (@czytaj_na_walizkach) on

,, Kiedy osiemnastoletnia Ewa zostaje wydana za starszego o dwadzieścia lat owdowiałego małżonka swojej starszej siostry, nikt nie ma wątpliwości, że ten zaaprobowany przez jej okrutnego ojca związek nie przyniesie dziewczynie nic dobrego. Szwagier, ojciec trójki dzieci, niecieszący się wśród towarzystwa dobrą opinią, nie budzi w niej jednak odrazy, lecz jako przyszły mąż niesie nadzieję na wyczekiwaną przez lata poprawę losu dziecka niechcianego i odtrącanego przez własnych rodziców tylko dlatego, że nie urodziło się chłopcem.

Zahukana i poniewierana ostatnia córka mecenasa Więckowskiego zostaje panią we dworze i jest uwielbiana przez męża, który – podobnie jak ona – pragnie pogrzebać przeszłość na cmentarzu i odciąć się od nielubianego teścia. Dwór wznoszący się od lat na końcu alei starych topoli kryje jednak stare tajemnice, które nie pozwalają zapomnieć o tym, co było.”

Wydawnictwo NOVAE RES przygotowało KONKURS, gdzie do wygrania są dwa tomy powieści – WEŹ UDZIAŁ I WYGRAJ!

Zaprojektuj swój styl – Rachel Roy

Premiera: 24.03.2017r.

Wydawnictwo Kobiece

zapowiedzi książkowe

źródło:wydawnictwokobiece.pl

W poszukiwaniu stylu, z inspiracjami wielkich kreatorek mody i ikon eleganckiego i kobiecego wyglądu. Książka dla każdej kobiety, która próbuje wśród tysięcy ubrań znaleźć te, w których będzie wyglądała dobrze.

,, Zaprojektuj swój styl to poradnik, który – bez względu na to, na jakim etapie życia aktualnie się znajdujesz – pomoże Ci stworzyć idealną garderobę, zmotywuje Cię do realizowania postawionych celów życiowych oraz doda energii niezbędnej do dokonywania tylko tych najlepszych wyborów. Rachel Roy przekazuje mnóstwo praktycznych porad o tym, jak za pomocą odpowiednich ubrań i dodatków wypracować własny styl, który jednocześnie podkreśli Twoją wyjątkową osobowość.”

A Wy na jakie książki czekacie?

Zapisz

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Ksiązki

Zobacz również

Wielka Wymiana Książkowa Przeczyta & Podaj Dalej 6

Nadszedł październik, a z nim kolejna edycja super ...

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Facebook