Czytaj na walizkach

Subiektywnie o książkach, podróżach i życiu pełnym niespodzianek

Książkowy planer na wakacje – do druku

28 czerwca 2016 paulina komentarzy 10

Lipiec zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu rozpoczęły się już wakacje. Z tego powodu mam dla Was małą niespodziankę – darmowy książkowy planer, w którym będziecie mogli zaplanować swoje czytelnicze wakacje.

Darmowy planer

Dla wszystkich książkomaniaków oraz tych, którzy planują w wakacyjne miesiące nadrobić zaległości w lekturze – będzie idealny. Znajdziesz w nim mój subiektywny ranking książek na wakacje, miejsce na Twoje wyzwania, typowe dwa miesięczne planery oraz kilka innych rzeczy.

Korzyści

Dzięki niemu będziesz widzieć swoje postępy, żadna książka Ci nie umknie, a Ty zyskasz niemałą satysfakcję patrząc na listy z przeczytanymi pozycjami. Łatwiej też będziesz monitorować podjęte wyzwania i zaplanujesz przyjemności.

Mam nadzieję, że książkowy planer pomoże Ci dobrze zaplanować lektury na lipiec i sierpień oraz zmotywuje Cię do częstszego sięgania po książkę w podróży, na plaży, w trakcie wypoczynku w ogrodzie, czy w drodze do pracy (jeśli tak jak ja, większą część wakacji spędzisz pracując).

W książkowym planerze możesz zapisywać nie tylko wyzwania związane z czytaniem, ale też inne wakacyjne przyjemności, plany na letnie miesiące, czy cele do zrealizowania.

Zapraszam do pobierania ( aby pobrać kliknij na zdjęcie) i życzę Wam dużej ilości ciekawych książek i wspaniałych podróży.

książkowy planer

 

Macie plany na wakacje związane z książkami? A może chcecie od nich odpocząć?

A już niedługo kolejna niespodzianka:)

Zapisz

#darmowy planer na wakacje#książkowy planer#lista książek#planer do druku#planer lipiec sierpień#wakacje

Miło mi że tu jesteś, jeśli tekst Ci się spodobał. Pozostaw po sobie jakiś ślad.

Każdy komentarz to dla mnie zastrzyk motywacji.

Zobacz również moje najpopularniejsze wpisy

Poprzedni wpis

Następny wpis

Najnowsze wpisy