Czytaj na walizkach

Subiektywnie o książkach, podróżach i życiu pełnym niespodzianek

Kryzys? Kiedy mam dość

6 września 2016 paulina komentarze 24

Nadchodzi taki czas, kiedy masz dość, a mityczne słowo ,,kryzys” nie jest tylko w kółko powtarzanym frazesem w mediach, a realnym stanem jaki doświadczasz. Tak mam teraz.

Brak sił, wszystkie złe rzeczy kumulują się w jednym momencie, a ja już nie mam siły, żeby z nimi walczyć, wychodzić im naprzeciw i podejmować rękawice.

Sypie się wszystko: zdrowie, myślenie i relacje. Stres odbija się na wszystkim, a sił coraz mniej by zmierzyć się z rzeczywistością. Jak podejmować decyzje, kiedy jedyne zdanie jakie się pojawia w mojej głowie to ,,Nie wiem”.

Stan trudny, może nie przedzawałowy, ale z lekka depresyjny. Choć pomagają książki i dobra muzyka (Kliknij Tutaj), to jednak wydarzeń walących się na głowę jest coraz więcej. Przysłowie, że ,,nieszczęścia chodzą parami” sprawdza się po raz wtóry. Wracam do codziennych spraw i zwykłych obowiązków, które nie pozwalają mi się poddać i dalej patrzeć prosto w oczy suce zwanej rzeczywistością.

mam kryzys

Bo kryzys się zdarza.  I zazwyczaj wygląda tak jak nie chcesz. Wtedy wszystko się sprzysięga się przeciwko Tobie, a Twoja wytrzymałość jest testowana kilkakrotnie. Nie wiesz, czy z tego tunelu będzie wyjście, czy zobaczysz jeszcze słońce, a ręce podniesiesz w geście zwycięstwa. Jednak wierzysz, uparcie brniesz do przodu, bo nie jesteś z tych, którzy się poddają.

I, ja też nie oddam walkowerem mojego życia, bo jest tylko moje. Mimo tego, że mam kryzys to dalej wierzę, że wkrótce koło fortuny potoczy się dalej i coś zmieni się na lepsze. A Ty walczysz o swoje życie?

Dziś takie moje zwierzenia, może się ktoś zidentyfikuje, może komuś przyjdzie pomysł jak sobie radzić z kryzysem.

#brak motywacji#kryzys#mam kryzys#rzeczywistość#smutek#trudny czas#złość

Miło mi że tu jesteś, jeśli tekst Ci się spodobał. Pozostaw po sobie jakiś ślad.

Każdy komentarz to dla mnie zastrzyk motywacji.

Zobacz również moje najpopularniejsze wpisy

Poprzedni wpis

Następny wpis

Najnowsze wpisy