Czytaj na walizkach

Subiektywnie o książkach, podróżach i życiu pełnym niespodzianek

Czy istnieją tanie księgarnie stacjonarne?

5 września 2016 paulina komentarze 24

,,Księgarnie są magią, a książki to mapy drogowe, za pomocą których życiowi rozbitkowie odnajdują się nawzajem.”Wndy Welch ,,Księgarenka w Big Stone Gap. O przyjaźni, wspólnocie i nadzwyczajnej przyjemności z dobrej książki”

Jakiś czas temu pisałam o 3 najlepszych księgarniach internetowych (TUTAJ), w którym można sporo zaoszczędzić na książkach, dziś druga część poradnika, o tym czy są tanie księgarnie stacjonarne?.

Tanie księgarnie stacjonarne

Ostatni mój zakup zainspirował ten wpis, za cztery książki, w tym 3 specjalistyczne w Dedalusie zapłaciłam 37zł, czyli praktycznie tyle, co za jedną kupioną w znanej, dużej księgarni. Sami wyciągnijcie wniosek.

Książki są dość drogie, jednak ja nie potrafię sobie odmówić ich kupowania. Dla mnie są jedną z najważniejszych rzeczy. Jakoś nie mogę się zebrać do zapisania do biblioteki, ale może czas to przemyśleć, w końcu mój budżet by odetchnął. Ale wracając do tanich księgarni stacjonarnych, oto 3 w których sama kupuje i czasem potrafię znaleźć prawdziwe perełki.

tanie ksiegarnie stacjonarne

1.Dedalus

Bardzo dużo książek zarówno znanych klasycznych autorów: Magqueza, Jelinka, Virginii Volf, jak i laureatów Nobla. Znajdziemy tam poradniki, książki specjalistyczne, historyczne, naukowe. Co najlepsze dostaniemy, tu również książki nowe i na topie np. te autorstwa Dukaja, a nie jedynie nieznane nikomu tomiszcza, które nie sprzedały się w regularnej sprzedaży.

Dedalus jako księgarnia stacjonarna znajduje się w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie i Bielsku-Białej, można też zamówić książki przez internet.

tanie ksiegarnie stacjonarne

2.Tak, czytam

Księgarnia, która ujmuje cytatami jakie można znaleźć przed jej lokalami, a z których powstają później memy internetowe. Ogromy wybór książkę kucharskich, związanych z różnorodnym hobby: szydełkowaniem, ogrodami, majsterkowaniem.

Osoby, które mają dzieci, powinny tu często zaglądać. Znajdą w tej taniej księgarni stacjonarnej nie tylko zwykłe książki do czytania, ale kreatywne zeszyty, kolorowanki, książki interaktywne dla dzieci. Bardzo przystępne ceny. W jednej z księgarni Tak, czytam kupiłam książkę za 2zł, to na razie najniższa cena jaką zapłaciłam za jedną książkę.

3.Świat książki

Księgarnia stacjonarna, w której znajdziemy nie tylko książki, ale całe prezenty- kalendarze, upominki, ciekawe zakładki i inne książkowe gadżety w bardzo przystępnych cenach. Warto polować na rabaty i wyprzedaże, wtedy nowości, które są na topie możemy kupić za połowę ceny, a dla książkomaniaków, każda złotówka jest ważna.

Macie swoje godne polecenia księgarnie stacjonarne, w których można kupić tanie książki?

#jak oszczedzać#książki#ksiazki oszczedzanie#ksiegarnie#tanie czytanie#tanie ksiazki#tanie ksiegarnie stacjonarne

Miło mi że tu jesteś, jeśli tekst Ci się spodobał. Pozostaw po sobie jakiś ślad.

Każdy komentarz to dla mnie zastrzyk motywacji.

Zobacz również moje najpopularniejsze wpisy

Poprzedni wpis

Następny wpis

Najnowsze wpisy