Ksiązki

Czy istnieją tanie księgarnie stacjonarne?

,,Księgarnie są magią, a książki to mapy drogowe, za pomocą których życiowi rozbitkowie odnajdują się nawzajem.”Wndy Welch ,,Księgarenka w Big Stone Gap. O przyjaźni, wspólnocie i nadzwyczajnej przyjemności z dobrej książki”

Jakiś czas temu pisałam o 3 najlepszych księgarniach internetowych (TUTAJ), w którym można sporo zaoszczędzić na książkach, dziś druga część poradnika, o tym czy są tanie księgarnie stacjonarne?.

Tanie księgarnie stacjonarne

Ostatni mój zakup zainspirował ten wpis, za cztery książki, w tym 3 specjalistyczne w Dedalusie zapłaciłam 37zł, czyli praktycznie tyle, co za jedną kupioną w znanej, dużej księgarni. Sami wyciągnijcie wniosek.

Książki są dość drogie, jednak ja nie potrafię sobie odmówić ich kupowania. Dla mnie są jedną z najważniejszych rzeczy. Jakoś nie mogę się zebrać do zapisania do biblioteki, ale może czas to przemyśleć, w końcu mój budżet by odetchnął. Ale wracając do tanich księgarni stacjonarnych, oto 3 w których sama kupuje i czasem potrafię znaleźć prawdziwe perełki.

tanie ksiegarnie stacjonarne

1.Dedalus

Bardzo dużo książek zarówno znanych klasycznych autorów: Magqueza, Jelinka, Virginii Volf, jak i laureatów Nobla. Znajdziemy tam poradniki, książki specjalistyczne, historyczne, naukowe. Co najlepsze dostaniemy, tu również książki nowe i na topie np. te autorstwa Dukaja, a nie jedynie nieznane nikomu tomiszcza, które nie sprzedały się w regularnej sprzedaży.

Dedalus jako księgarnia stacjonarna znajduje się w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie i Bielsku-Białej, można też zamówić książki przez internet.

tanie ksiegarnie stacjonarne

2.Tak, czytam

Księgarnia, która ujmuje cytatami jakie można znaleźć przed jej lokalami, a z których powstają później memy internetowe. Ogromy wybór książkę kucharskich, związanych z różnorodnym hobby: szydełkowaniem, ogrodami, majsterkowaniem.

Osoby, które mają dzieci, powinny tu często zaglądać. Znajdą w tej taniej księgarni stacjonarnej nie tylko zwykłe książki do czytania, ale kreatywne zeszyty, kolorowanki, książki interaktywne dla dzieci. Bardzo przystępne ceny. W jednej z księgarni Tak, czytam kupiłam książkę za 2zł, to na razie najniższa cena jaką zapłaciłam za jedną książkę.

3.Świat książki

Księgarnia stacjonarna, w której znajdziemy nie tylko książki, ale całe prezenty- kalendarze, upominki, ciekawe zakładki i inne książkowe gadżety w bardzo przystępnych cenach. Warto polować na rabaty i wyprzedaże, wtedy nowości, które są na topie możemy kupić za połowę ceny, a dla książkomaniaków, każda złotówka jest ważna.

Macie swoje godne polecenia księgarnie stacjonarne, w których można kupić tanie książki?

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By paulina
Load More In Ksiązki

Zobacz również

Wielka Wymiana Książkowa Przeczyta & Podaj Dalej 6

Nadszedł październik, a z nim kolejna edycja super ...

O mnie


PAULINA GAWORSKA-GAWRYŚ
Psycholożka, która zakochała się w pisaniu. Wielbicielka książek wszelakich, amatorka kawy oraz małych i dużych podróży. Wie, że warto czytać i chce do tego przekonać innych. Jeśli nie wiesz, co czytać, albo gdzie pojechać - dobrze trafiłeś!

Facebook