Czytaj na walizkach

Subiektywnie o książkach, podróżach i życiu pełnym niespodzianek

Dylematy, niedziela i Majorka

25 września 2016 paulina komentarzy 10

Decyzje, wybory i dylematy – to mój stan obecny. Trochę jeszcze w zawieszeniu, ale powoli działam i decyzja, którą podjęłam niebawem zostanie sfinalizowana. Nawet najbardziej ryzykowny wybór jest lepszy niż trwanie w zawieszeniu, mniej stresu i frustracji, przynajmniej u mnie. Myślę, że na początku października wszystko się wyklaruje, a ja zrobię ogromny krok do przodu.

Jesień zawitała już na całego, nawet przyprowadziłam ją do domu w postaci wrzosów (pokazywałam na insta) i zapraszam też do stołu (pierwszy raz jadłam figi – i szczerze takie sobie są, ale za to ładnie wyglądają).

niedziela

Przez myślenie, spisywanie i ogarnianie planu i urzędowych spraw zaniedbałam czytanie, a sterta książek rośnie. Nie przeszkodziło mi to w obejrzeniu serialu ,,I nie było już nikogo / And Then There Were None „ na podstawie książki Agaty Christi, a poleciła go na swoim fanpage Palma Kokosowa. Bardzo mnie wciągnął, jeszcze w gimnazjum czytałam tę książkę i mogłam sobie wszystko przypomnieć.

Ciekawe linki:

Zajrzyjcie na bloga Oli mallorca4you.pl, kiedy u nas szaro i buro poprawiam sobie humor zdjęciami z tego pięknego kraju, Ola bardzo ciekawie pisze o ciekawych miejscach do zwiedzania i pysznej hiszpańskiej kuchni.

niedziela

Pomagając przyjaciółce w przygotowaniach do ślubu, wpadłam na genialny blog przygotowaniadoslubu.com.pl, na którym dziewczyny podają przepisy na wszystko od pierwszego tańca, po zadania druhny, po prezenty dla gości. Zachwycił mnie tort muffinkowy- zobaczcie sami, chyba sama taki wybiorę

Zabawne porównanie pracujących na etacie i freelancerów

Bardzo pomocny wpis Uli o tym jak działać na Facebooku

Oraz Julia o tym, że kobiety to nie rzeczy, co bardzo trafnie wpisuje się w ostatnią burze polityczną jaka przechodzi w kraju.

A u mnie:

Podróże: Zamek Czersk

Książki i filmy: Nerve, Nigdy nie jest za późno, Odstresownik, 3 filmy o kobietach

Ważne: akcja PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ – dla wszystkich, którzy kochają książki i chcą mieć nowe, zorganizowana przez Magde z savethemagicmoments.pl i Dagmarę socjopatka.pl , odsyłam do dziewczyn, ale już niedługo spodziewajcie się wpisu u mnie.

Zajrzyjcie, jeśli przegapiliście, szczególnie jeśli macie dużo wolnego czasu w niedzielę. A jak Wasz tydzień?

#filmy#jesień#książki#linki tygodnia#majorka#niedziela#podsumowanie#przeczytaj i podaj dalelej

Miło mi że tu jesteś, jeśli tekst Ci się spodobał. Pozostaw po sobie jakiś ślad.

Każdy komentarz to dla mnie zastrzyk motywacji.

Zobacz również moje najpopularniejsze wpisy

Poprzedni wpis

Następny wpis

Najnowsze wpisy