Czytaj na walizkach

Subiektywnie o książkach, podróżach i życiu pełnym niespodzianek

Co nowego? #1+ link party

12 sierpnia 2016 paulina komentarzy 12

Postanowiłam zrobić nowy tygodniowy cykl – Co nowego? , gdzie będę publikować ciekawe linki, odnośniki do wydarzeń, które w jakiś sposób mnie zainteresowały czy polecać artykuły warte przeczytania.

Co nowego? – Link Party i wydarzenia

Dziś pierwsze Link Party,

  • jeśli masz ochotę zostaw link do swojego bloga (możesz to zrobić przez cały weekend)
  • odwiedź 3 osoby, które opublikowały komentarz przed Tobą (jeśli jesteś pierwszy, wróć w niedzielę i odwiedź ostatnie blogi na liście)
  • baw się dobrze:)
  • Zaczynamy!

W tym tygodniu działo się troszkę, po pierwsze dostałam się na WroBlog, imprezę dla blogerów organizowaną we Wrocławiu. Bardzo się cieszę, że odwiedzę swoje ukochane miasto i do tego spędzę czas na motywującym evencie. Na razie szukam transportu i noclegu, jeśli macie godne polecenia miejscówki napiszcie, będę wdzięczna.

W tym tygodniu wzięłam udział w bardzo fajnej akcji organizowanej przez Paulinę z bloga yakie-fayne.plBlogerki dla kobiet, gdzie zaprasza do współpracy blogujące kobietki, aby podzieliły się swoimi sposobami na motywację, podnoszenie samooceny, pewności siebie, opowiedziały o swojej drodze jak osiągnęły sukces i spełniły marzenia. Informacje znajdziecie na fanpage Active Blog.

A tu mój tekst Rób to co kochasz i nie oglądaj się na innych . Zapraszam.

co nowego

Zobaczcie, kto w tym roku wygrał Literacki Debiut Roku, konkurs dla młodych pisarzy organizowany przez Wydawnictwo NOVAE RES, jeśli jesteście ciekawi zajrzyjcie tutaj.

Zapraszam do poczytania przy kawce bardzo ciekawego magazynku, w którym jestem szefem redakcji psychologia – Magazynu PRZESTRZEŃ, gdzie swoje prace prezentują młodzi artyści, znajdziesz recenzje interesujących książek z dziedziny psychologii, kultury i sztuki. Już za chwile nowy numer.

Co nowego? – Polecajki

Genialny tekst, jak to jest z kobiecą pewnością siebie

Piosenka tego tygodnia

We dwoje, czy sama?

Co nowego? – U mnie

Info o last minute – moje wrażenia

Recenzja książki ,,Sukienka z mgieł”

Przypominam o akcji #ksiazkawpodrozy

ksiazkawpodrozy

Wybieracie się na WroBlog? Pochwalcie się jak Wam minął tydzień?

Zapisz

Zapisz

#ciekawostki#co nowego#last minute#linki tygodnia#literacki debiut roku#Magazyn Przestrzeń#polecajki#recenzja sukienka z mgiel#tygodnik#wroblog

Miło mi że tu jesteś, jeśli tekst Ci się spodobał. Pozostaw po sobie jakiś ślad.

Każdy komentarz to dla mnie zastrzyk motywacji.

Zobacz również moje najpopularniejsze wpisy

Poprzedni wpis

Następny wpis

Najnowsze wpisy